شهدای مدافع سلامت نماد برجسته ایثار هستند

شهدای مدافع سلامت نماد برجسته ایثار هستند

به گزارش سراج24، آیین گرامیداشت شهدای مدافع سلامت گلستان بعدازظهر پنج شنبه با حضور آیت الله سید کاظم نورمفیدی؛ نماینده ولی فقیه در استان، عبدالرضا فاضل؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان و خانواده های معظم شهدای مدافع سلامت، برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان در این برنامه گفت: سالی که در حال سپری شدن است با وجود ویروس کرونا برای همه جهانیان، سال بسیار سختی است که انشالله هرچه زودتر با ساخت واکسن، راهی برای زندگی آسوده برای بشر ایجاد شود.

آیت الله سیدکاظم نورمفیدی افزود: مجموعه پزشکان، پرستاران و کادر درمان علیرغم اینکه می دانند با خطر جانی مواجه هستند اما در راه حفظ سلامت مردم، پای کار ایستادند که باید از زحمات این عزیزان قدردانی شود.

وی بیان کرد: از شهدای مدافع سلامت استان که نماد برجسته ایثار هستند و خانواده های گرانقدرشان قدردانی می کنم و مصیبت وارده به این خانواده ها، تسلیت عرض می کنم.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: انشالله با ساخت این واکسن توسط دانشمندان ایرانی یا اینکه جامعه علمی و تحقیقاتی کشور نقش مهمی در تولید این واکسن داشته باشند، بتوانیم زندگی توام با سلامت و آرامش داشته باشیم.

نورمفیدی ضمن خداقوت به رییس دانشگاه علوم پزشکی استان، پزشکان، پرستاران و کادر بهداشت و درمان، برکت و خیر دنیوی و اخروی را برای همه خواستار شد.

در ابتدای جلسه هم رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان اظهارکرد: طی ۱۱ ماه گذشته، زحمات و جان فشانی های کادر بهداشت و درمان استان، برای ارائه خدمات در حوزه سلامت به مردم، قابل تقدیر است.

عبدالرضا فاضل افزود: شهدای مدافع سلامت استان گلستان در راه حفظ سلامت مردم از جان خود گذشتند و در جبهه مقدم مبارزه با ویروس کرونا به مقام والای شهادت رسیدند.

گفتنی است در این مراسم از خانواده های شهدای مدافع سلامت استان گلستان به نام های شهید دکتر عبدالله عباسی (عضو هیأت علمی)، شهید حسن نظری (پرسنل بیمارستان۵ آذر)، شهید دکتر عسگری مصدق (پزشک عمومی)، شهید خوجم بردی چرکزی (بهورز- گنبد)، شهیده بی بی رحیمه یلقی (بهورز- آق قلا) و شهید فغان کیا (پرسنل بیمارستان امیرالمونین (ع) - کردکوی)، تقدیر شد

اخبار مرتبط

ارتباط بیشتر و موثر مساجد و ائمه جماعات با مسئولان

پیشتازی در آغاز قیام مسلحانه علیه شاه از افتخارات مهم مردم ارومیه است

نماز جمعه این هفته در ۳ شهر گلستان اقامه نخواهد شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha