مجریان و سخنرانان دهه فجر به اختلافات سیاسی دامن نزنند

مجریان و سخنرانان دهه فجر به اختلافات سیاسی دامن نزنند

به گزارش سراج24، حسین انجم‌شعاع ظهر امروز در چهارمین جلسه برنامه‌ریزی کارگروه ورزش و جوانان چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هر ساله توسط مردم و تشکل‌های مردمی و اقشار مختلف گرامی داشته می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان از رهبری خردمندانه و ولایت امام و رهبری، حضور مردم و اعتقادات دینی و مذهبی مردم به‌عنوان پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی نام برد و اضافه کرد: در دنیا انقلاب‌های زیادی به‌وقوع پیوسته است اما هیچ کدام به اندازه انقلاب اسلامی نتوانسته در دنیا تاثیرگذار باشد.

انجم‌شعاع تصریح کرد: انقلابی نداریم که از اهداف و آرمان‌های خود فاصله نگرفته باشد و افرادی که انقلاب کردند هم بعد از مدتی آرمان‌ها و ارزش‌های خود را فراموش کرده‌اند، اما انقلاب اسلامی همان‌طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب می‌فرمایند، هنوز آرمان‌ها و ارزش‌های خود را دارد.

وی بیان داشت: ایام الله دهه فجر فرصتی‌ست تا علاوه بر بیان برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی همچنین تقویت جایگاه ولایت فقیه و حضور مردم در صحنه را داشته باشیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان ادامه داد: دشمن به‌دنبال این است که حضور، حمایت و پشتیبانی مردم را از نظام اسلامی کم کند و 24 ساعته علیه نظام جمهور یاسلامی تبلیغ می‌کنند و می‌خواهند این را جلوه دهند که نظام اسلامی ناکارآمد است و توانایی لازم را ندارد.

انجم‌شعاع تصریح کرد: با وجود همه تبلیغات دشمنان اما با ما همت مردم و جوانان و اعتقاد مسؤولان توانسته‌ایم پای نظام و انقلاب اسلامی بایستیم و اهداف و آرمان‌ها را پیش ببریم.

وی با اشاره به طرح مسائلی که خدمات نظام اسلامی را زیرسؤوال می‌برد، ادامه داد: اگر انقلاب نمی‌شد، بعضی اتفاقات نمی‌افتد، عزت و اقتداری که جمهوری اسلامی در دنیا دارد مثال بارز این موفقیت‌هاست.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان عنوان کرد: درست است در کشورمان سختی و کمبود داریم و تحریم هستیم، اما این عزت و اقتداری که امروز داریم طی 400 سال گذشته نداشته‌ایم و به یک کشور قدرتمند در جهان تبدیل شده‌ایم و در زمینه‌های علمی و تکنولوژی پیشرفت‌های زیادی داشته‌ایم.

انجم‌شعاع اظهار داشت: طی سال جاری با توجه به شیوع کرونا ما امکان برگزاری برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر با جمعیت زیاد را نداریم و سیاست این است که برنامه‌ها تلفیقی از برنامه‌های حضوری با جمعیت کم و استفاده از فضای رسانه‌ای و فضای مجازی است تا پیام مان را به گوش مخاطبان برسانیم.

وی عنوان کرد: هر کدام از کمیته‌های ستاد بزرگداشت دهه فجر استان کرمان باید برنامه‌های شاخصی را پیش‌بینی کنند و پوشش این برنامه‌ها از طریق صدا و سیما هم انجام می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان متذکر شد: با توجه به اینکه در آستانه انتخابات قرار داریم باید مراقبت شود در برنامه‌های دهه فجر برای اصل انتخابات تبلیغ و تشویق شود و خدایی‌نکرده بعضی از مجریان و سخنرانان اختلافات سیاسی و جناح‌بندی و گروه‌بندی سیاسی را مطرح نکنند که از اصل برنامه‌های دهه فجر دور شویم.

اجرای ویژه برنامه کشوری دهه فجر در روستای قنات‌ملک

پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان هم در این نشست اظهار داشت: انقلاب اسلامی امروز در حوزه‌های مختلف سرآمد منطقه است و امیدواریم بتوانیم دین خود را به انقلاب ادا کنیم.

پاریزی با لزوم تقویت جایگاه ولایت فقیه و حضور مردم در صحنه در برگزاری برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر بیان داشت: برای تقویت نظام اسلامی که در راس آن رهبری قرار دارد و هوشمندانه این کشتی را هدایت می‌کند باید تلاش شود.

وی ابراز کرد: نباید منکر این شویم که کشور ما در کنار همه پیشرفت‌ها و اقتداری که داشت اما طی این 42 سال همواره مورد تحریم و تهدید بوده است و باید امنیت امروزمان را قدر بدانیم.

 پاریزی افزود: دستاوردهای انقلاب اسلامی را باید با حساسیت، ظرافت و دقت به نسل‌های آینده منتقل کنیم و کارگروه ورزش و جوانان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی برنامه شاخصی را اجرا می‌کنیم و در بخش ورزش روستایی و عشایر قصد داریم یک برنامه ویژه کشوری را در روستای قنات‌ملک برگزار کنیم.

اخبار مرتبط

یادواره شهدای بخش سیروان برگزار شد

دهه فجر فرصت تبیین ارزش‌ها است

دهه فجر انقلاب اسلامی متعلق به همه جهانیان است

0 نظر

ارسال نظر

capcha