مجریان و سخنرانان دهه فجر به اختلافات سیاسی دامن نزنند

مجریان و سخنرانان دهه فجر به اختلافات سیاسی دامن نزنند

به گزارش سراج24، حسین انجم‌شعاع ظهر امروز در چهارمین جلسه برنامه‌ریزی کارگروه ورزش و جوانان چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هر ساله توسط مردم و تشکل‌های مردمی و اقشار مختلف گرامی داشته می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان از رهبری خردمندانه و ولایت امام و رهبری، حضور مردم و اعتقادات دینی و مذهبی مردم به‌عنوان پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی نام برد و اضافه کرد: در دنیا انقلاب‌های زیادی به‌وقوع پیوسته است اما هیچ کدام به اندازه انقلاب اسلامی نتوانسته در دنیا تاثیرگذار باشد.

انجم‌شعاع تصریح کرد: انقلابی نداریم که از اهداف و آرمان‌های خود فاصله نگرفته باشد و افرادی که انقلاب کردند هم بعد از مدتی آرمان‌ها و ارزش‌های خود را فراموش کرده‌اند، اما انقلاب اسلامی همان‌طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب می‌فرمایند، هنوز آرمان‌ها و ارزش‌های خود را دارد.

وی بیان داشت: ایام الله دهه فجر فرصتی‌ست تا علاوه بر بیان برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی همچنین تقویت جایگاه ولایت فقیه و حضور مردم در صحنه را داشته باشیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان ادامه داد: دشمن به‌دنبال این است که حضور، حمایت و پشتیبانی مردم را از نظام اسلامی کم کند و 24 ساعته علیه نظام جمهور یاسلامی تبلیغ می‌کنند و می‌خواهند این را جلوه دهند که نظام اسلامی ناکارآمد است و توانایی لازم را ندارد.

انجم‌شعاع تصریح کرد: با وجود همه تبلیغات دشمنان اما با ما همت مردم و جوانان و اعتقاد مسؤولان توانسته‌ایم پای نظام و انقلاب اسلامی بایستیم و اهداف و آرمان‌ها را پیش ببریم.

وی با اشاره به طرح مسائلی که خدمات نظام اسلامی را زیرسؤوال می‌برد، ادامه داد: اگر انقلاب نمی‌شد، بعضی اتفاقات نمی‌افتد، عزت و اقتداری که جمهوری اسلامی در دنیا دارد مثال بارز این موفقیت‌هاست.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان عنوان کرد: درست است در کشورمان سختی و کمبود داریم و تحریم هستیم، اما این عزت و اقتداری که امروز داریم طی 400 سال گذشته نداشته‌ایم و به یک کشور قدرتمند در جهان تبدیل شده‌ایم و در زمینه‌های علمی و تکنولوژی پیشرفت‌های زیادی داشته‌ایم.

انجم‌شعاع اظهار داشت: طی سال جاری با توجه به شیوع کرونا ما امکان برگزاری برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر با جمعیت زیاد را نداریم و سیاست این است که برنامه‌ها تلفیقی از برنامه‌های حضوری با جمعیت کم و استفاده از فضای رسانه‌ای و فضای مجازی است تا پیام مان را به گوش مخاطبان برسانیم.

وی عنوان کرد: هر کدام از کمیته‌های ستاد بزرگداشت دهه فجر استان کرمان باید برنامه‌های شاخصی را پیش‌بینی کنند و پوشش این برنامه‌ها از طریق صدا و سیما هم انجام می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان متذکر شد: با توجه به اینکه در آستانه انتخابات قرار داریم باید مراقبت شود در برنامه‌های دهه فجر برای اصل انتخابات تبلیغ و تشویق شود و خدایی‌نکرده بعضی از مجریان و سخنرانان اختلافات سیاسی و جناح‌بندی و گروه‌بندی سیاسی را مطرح نکنند که از اصل برنامه‌های دهه فجر دور شویم.

اجرای ویژه برنامه کشوری دهه فجر در روستای قنات‌ملک

پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان هم در این نشست اظهار داشت: انقلاب اسلامی امروز در حوزه‌های مختلف سرآمد منطقه است و امیدواریم بتوانیم دین خود را به انقلاب ادا کنیم.

پاریزی با لزوم تقویت جایگاه ولایت فقیه و حضور مردم در صحنه در برگزاری برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر بیان داشت: برای تقویت نظام اسلامی که در راس آن رهبری قرار دارد و هوشمندانه این کشتی را هدایت می‌کند باید تلاش شود.

وی ابراز کرد: نباید منکر این شویم که کشور ما در کنار همه پیشرفت‌ها و اقتداری که داشت اما طی این 42 سال همواره مورد تحریم و تهدید بوده است و باید امنیت امروزمان را قدر بدانیم.

 پاریزی افزود: دستاوردهای انقلاب اسلامی را باید با حساسیت، ظرافت و دقت به نسل‌های آینده منتقل کنیم و کارگروه ورزش و جوانان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی برنامه شاخصی را اجرا می‌کنیم و در بخش ورزش روستایی و عشایر قصد داریم یک برنامه ویژه کشوری را در روستای قنات‌ملک برگزار کنیم.

اخبار مرتبط

مردمی بودن برنامه‌ها در دهه فجر مورد تأکید است

0 نظر

ارسال نظر

capcha