بدعت جدید مجری برگزار کننده نمایشگاه تراکنش؛ ورودی هر خبرنگار 9 میلیون ریال؟! + سند

بدعت جدید مجری برگزار کننده نمایشگاه تراکنش؛ ورودی هر خبرنگار 9 میلیون ریال؟! + سند

سراج24-به گزارش اختصاصی پایگاه خبری شمانیوز، این نمایشگاه درحالی کلید خورد و آغاز به کار کرد که برای ورود برخی از رسانه ها محدودیت های ویژه ای را لحاظ کرده است به طوری که این رسانه ها برای قدم گذاشتن در نمایشگاه الزاما باید مبلغی بالغ بر 9میلیون ریال به حساب مجری نمایشگاه واریز کنند.

12379518_463

بنابراین گزارش،خبرنگارانی که برای پوشش خبری این رویداد که به دلیل حضور استارت آپ ها از اهمیت ویژه ای بر خوردار است ، به محل هتل اسپیناس پالاس آمده بودند با سد تراکنشی مجری این دوره از نمایشگاه تراکنش روبرو شدند.

بی تردید پوشش خبری این نمایشگاه می تواند در شناساندن استارت آپ های نوپا به سایر شرکت ها برای حضور در بازار کسب و کار مهم و حائز اهمیت باشد اما سیاست و منش جدید مجریان برگزاری ششمین دوره از نمایشگاه تراکنش ایران سد محکمی را در برابر این هدف قرار داد.

هر سال آبان‌ماه فصل برگزاری نمایشگاه تراکنش ایران است. امسال نیز در اواخر بهار برنامه‌های نمایشگاه امسال با حضور معاون فناوری ریاست جمهوری رونمایی شد و فرایند اجرایی این رویداد فناوری‌های بانکی، مالی و پرداخت نیز در اواخر مهرماه آغاز شد.

نمایشگاه امسال با رویکرد سال‌های گذشته، اما با تفاوت‌های اجرایی توسط  امین بیات، مجری نمایشگاه تراکنش همراه شد که شاید اهم آن جلوگیری از حضور خبرنگاران برای پوشش خبری به بهانه هایی چون اخذ مبلغی بالغ بر 9میلیون ریال است.

لازم به توضیح است: شرکت‌ توسعه سرمایه‌گذاری شبا، شبکه الکترونیکی پرداخت کارت(شاپرک)، ایرانسل، ایران‌کالا، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، آیریک تجارت نصف‌جهان، داده‌ورزی سداد، آُسان پرداخت، تریبون، یکتانت، بانک مسکن، فین‌تکس سنتر، بازارچه یکپارچه تبادل رمزارز امین از جمله حامیان ششمین دوره نمایشگاه تراکنش ایران هستند.

اخبار مرتبط

کرونا ٣٠ درصد تولیدی‌ های عفاف و حجاب را ورشکسته کرد

روایت داورِ «میدون» از آرزویی که برآورده شد/صداوسیما حاضر نیست سلبریتی به درد بخور تربیت کند

نمایشگاه عکس تعزیه در نگارگذر فرهنگ قم بر پا شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha