مأموریت‌های ویژه تبلیغات اسلامی در پیشبرد جریان‌های عمیق فرهنگی

مأموریت‌های ویژه تبلیغات اسلامی در پیشبرد جریان‌های عمیق فرهنگی

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی ولایی‌برحق ظهر سه‌شنبه در حاشیه آئین تودیع و معارفه معاونان پیشین و جدید فرهنگی تبلیغی برای اداره کل تبلیغات اسلامی استان البرز که با حضور آیت الله حسینی‌همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز برگزار شد، اظهار کرد: فرصت خدمت به مردم شاید همیشه برای انسان پیش نیاید، بنابراین این فرصت را باید مغتنم دانست و از آن به بهترین شکل ممکن بهره ببریم.

وی بیان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی از نهادهای انقلابی است که به دستور امام خمینی (ره) با هدف ترویج فرهنگ ناب اسلام محمدی بنا نهاده شده و در این برهه حساس مأموریت‌های ویژه‌ای در پیشبرد جریان‌های عمیق فرهنگی در گام دوم انقلاب به عهده دارد.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی البرز تصریح کرد: گفتمان و جریان تمدنی اسلام ناب در مقابل تمدن پوشالین غرب در حال صف‌آرایی است و روزبه‌روز جلوه‌های متفاوتی از این نبرد همه‌جانبه جلوه‌گر می‌شود.

ولایی‌برحق متذکر شد: سازمان تبلیغات اسلامی اقدامات بسیار مهمی در عرصه توسعه و ترویج گفتمان اسلام ناب انجام داده است که ادامه این جریان پربرکت به همراهی نیروهای انقلابی و جهادی تازه نفس احتیاج دارد.


در این مراسم که همزمان با جلسه ستاد شئون مناسبت‌های مذهبی استان البرز برگزار شد، حجت‌الاسلام محمدمهدی محمدی مدیر سابق اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ساوجبلاغ، به عنوان معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان البرز معرفی و از تلاش‌های حجت‌الاسلام معینی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

اخبار مرتبط

مسئولین زیرساخت‌های تحقق گام دوم انقلاب را فراهم کنند

برگزاری مراسم های پیروزی انقلاب خط کشی ندارد

واقعیت وجودی آیت‌الله مصباح‌یزدی باید بدون تحریف معرفی شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha