سخنان رهبر انقلاب مایه دلگرمی کادر درمان بوده است

سخنان رهبر انقلاب مایه دلگرمی کادر درمان بوده است

به‌گزارش سراج24، جمعی از فعالان عرصه سلامت قم در راستای قدردانی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب و الطاف و توجهات ایشان نسبت به تلاش‌های مجاهدانه جامعه سلامت کشور در مبارزه با ویروس کرونا بیانه‌ای صادر کردند.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

حدود یک سال است که از شیوع ویروس کرونا در کشور می‌گذرد و همگان درگیر این موضوع شده و چه بسیار خانواده‌هایی که در این ایام عزیزان خود را از دست داده و عزادار شدند و در این کوران و بحبوحه سهمگین، همواره رهبر معظم انقلاب چه با کردار عالمانه و چه با فرمایشات شیوا و بلیغ خود در راستای دلداری و ایجاد اعتماد به جامعه تلاش کرده و اگر سخنان گهربار و راهنمایی‌های ارزشمند ایشان نبود، چه بسا دچار مشکلات عمیقی در این مسیر سخت می‌شدیم.

رهبر معظم انقلاب، پدرانه در فرمایشات اخیر خود که همزمان با سالروز قیام تاریخی مردم قم در روز ۱۹ دی برگزار شد، بار دیگر از جامعه سلامت و تلاش‌های صورت گرفته در راستای مقابله با ویروس کرونا، قدردانی کردند که دلگرمی عظیمی برای کادر بهداشت و درمان به شمار می‌رود.

جامعه سلامت قم بر خود وظیفه می‌داند که از این فرمایشات و سخنان ارزشمند قدردانی کرده و اعلام دارد که ما همواره سرباز ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم و تا پای جان از آرمان‌های نظام دفاع و در راستای سلامت جامعه قدم بر می‌داریم.

جامعه سلامت استان قم

 

اخبار مرتبط

10 فرمان رهبر انقلاب درباره «فرهنگ»/ مسئولان موظفند که به جریان عمومی فرهنگ جامعه توجه کنند

رونمایی از تقریظ رهبر انقلاب ‌بر «عمارت خانه خورشید»

توصیه‌های رهبر انقلاب به تشکل‌های دانشجویی کتاب شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha