مکتب شهید سلیمانی مبتنی بر ولایت است

مکتب شهید سلیمانی مبتنی بر ولایت است

به گزارش سراج24، علی کریمی فیروزجایی اظهار داشت: جامعه پیشرو و پیشتاز در مسیر توسعه نباید در حوزه‌های بنیادین و مؤلفه‌های اثربخش مانند راهبردهای فرهنگی و استراتژیک دچار تشتت وانفعال شود.

دبیر کل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور با تاکید بر ضرورت هم افزایی جریان‌های فکری برای حل چالش‌های مهم و سرنوشت ساز افزود: جریان‌های سیاسی باید با حفظ سلایق متنوع در چارچوب شناخته شده قانونی برای حل مشکلات اساسی کشور همکاری کنند.

عضو مجمع نمایندگان مازندران با هشدار در مورد تبعات دوقطبی سازی های کاذب در جامعه خاطر نشان کرد: دو قطبی‌های کاذب سیاسی در جامعه موجب یاس و دلسردی مردم وهدر روی انرژی‌های متراکم و انبوهی می‌شود که آمادگی مشارکت در حل مشکلات را دارند.

نماینده مردم بابل مشی رهبر فرزانه انقلاب را در بکارگیری اراده‌های ایمانی نیاز امروز و فردای کشور دانست وافزود: جریانات سیاسی باید گفتمان رهبری معظم انقلاب را در عرصه‌های نظری و فکری سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.

این نماینده مجلس یادآور شد: جناح‌های سیاسی باید با تمرکز بر چالش‌های اساسی در چارچوب منظومه فکری انقلاب با یکدیگر تفاهم و وحدت رویه داشته باشند.

نماینده مردم بابل با اشاره به مدل مدیریتی فراجناحی سردار سلیمانی و ضرورت پیاده سازی مشی آن در عرصه حکمرانی گفت: مکتب سلیمانی مکتب آموزه‌های مبتنی بر اعتقاد عمیق به ولایت و جریان سازی انقلابی و جهادی برای تحقق آرمانهای انقلاب است که می‌تواند با چاره جویی مبتکرانه هرنوع تهدیدی را به فرصت راهگشا وبالندگی تبدیل کند.

کریمی فیروزجایی با انتقاد از پیوند برخی سلایق سیاسی با جریان‌های معاند و بیرونی نظام گفت: همه جریانات سیاسی و سلایق فکری تابلودار و قانونی کشور باید خط قرمزهای ترسیمی نظام را رعایت و از اختلاف نظر در این چارچوب پرهیز کنند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همکاری و تعامل سازنده گروههای سیاسی درون کشور آرمانهای حقیقی انقلاب اسلامی را سریع‌تر تحقق می بخشد.

نماینده مردم بابل با اشاره به اهمیت وفاق و اتحاد سیاسی در مجموعه انقلاب گفت: بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب ابلاغی مقام معظم رهبری می‌تواند در بستر فرآیندهای توسعه، الگوی جاودان جریانات و سلایق مختلف فکری باشد.

کریمی فیروزجایی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی در گام دوم نیازمند شور ونشاط اجتماعی، مشارکت سیاسی فعالان و میدانداری جوانان مؤمن وباانگیزه است.

اخبار مرتبط

سرعت ابتلاء به کرونا در خوزستان با طرح شهید سلیمانی کاهش یافت

اهدای ۴۰۰ بسته معیشتی قرارگاه شهید سلیمانی به نیازمندان البرز

شهید سلیمانی تفکر مقاومت و جهاد در جهان اسلام را نهادینه کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha