جدیت و شجاعت شهید سلیمانی الگوی رسانه‌ها باشد

جدیت و شجاعت شهید سلیمانی الگوی رسانه‌ها باشد

به گزارش سراج24، ابراهیم رضایی غروب یکشنبه در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره ابوذر اظهار کرد: مأموریت جشنواره ابوذر تداوم راه شهید سلیمانی در عرصه رسانه است.

وی با تاکید بر اینکه تمام فعالان رسانه باید در همه آثارشان تفکر سردار سلیمانی را الگو قرار دهند، افزود: امروزه مهمترین نگرانی کشور، حضور دشمنان با سرمایه گذاری عظیم در جبهه‌های فرهنگی مقابله با جمهوری اسلامی است و خبرنگاران در این مسیر وظیفه خطیری برعهده دارند.

نماینده دشتستان در مجلس با بیان اینکه خبرنگاران باید وقایع را آنگونه که هست روایت کنند، تصریح کرد: امروز ارزشمندترین کالا اطلاعات است اما گران‌ترین کالا خبر است و خبرنگاران به عنوان افسران جنگ نرم در جنگ عظیم فرهنگی با دشمن باید لایه‌ها و ابزار آن را شناسایی کرده و ارزش و اهمیت کار خود را بشناسند.

عضو کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به ضرورت بکارگیری تدبیر و شجاعت در کار رسانه، گفت: باید در کنار رعایت اخلاق رسانه، تفکر شهید سلیمانی با همان جدیت و عقلانیت وارد عرصه رسانه شود.

رضایی با بیان اینکه دو تفکر حوادث و فتنه‌های اخیر را در کشور رقم زده اند، ادامه داد: یک تفکر، اندیشه‌ای است که ریشه حل مشکلات کشور را در خارج از کشور و در مذاکره و امتیاز دادن به خارجی‌ها دانسته و اعتقاد چندانی به متخصصان و جوانان نداشته و منکر توان داخلی است.

نماینده دشتستان در مجلس اضافه کرد: تفکر دوم اندیشه انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) رهبر انقلاب و شهدا است که معتقد است این ملت می‌توانند مشکلاتشان را حل کنند.

رضایی با اشاره به دستاوردهای تفکر انقلابی در پیروزی انقلاب اسلامی، درخشش در دفاع مقدس و همچنین پیشرفت‌های چشمگیر علمی و اقتصادی با استفاده از توان داخلی، تصریح کرد: از ابتدای انقلاب تا کنون هرزمان کشور به این تفکر اعتماد شد پیشرفت داشتیم همانگونه که ساخت مدرن ترین موشک‌ها، پیشرفت‌های علمی و اقتصادی و ساخت پالایشگاه‌ها در بدترین زمانی که بیشترین تحریم وجود داشت توسط همین تفکر ساخته شد.

وی با اشاره به ضرورت ادامه راه شهید سلیمانی‌ها، افزود: مدیران این تفکر امام و رهبری بودند و علمدار آن سردار سلیمانی است و اعتقاد دارم تفکری که داعش را نابود کرد می‌تواند فقر و طلاق و بیکاری و محرومیت را در کشور از بین ببرد.

ششمین دوره جشنواره رسانه ابوذر گیلان با انتخاب ۴۴ اثر برگزیده از ۱۳۸۶ اثر ارسال شده به این جشنواره غروب امروز با تجلیل از برترین‌ها به کار خود پایان داد.

اخبار مرتبط

کاروان‌های زیارتی به کرمان اعزام نشود

انتخابات جلوه‌ای از مکتب شهید سلیمانی است

هنرمندان جایگاه والا شهید سلیمانی را تشریح کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha