علمایی چون آیت الله مصباح یزدی مدافع ولایت و کرامت انسانی هستند

علمایی چون آیت الله مصباح یزدی مدافع ولایت و کرامت انسانی هستند

به گزارش سراج24، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی شامگاه یکشنبه در آئین بزرگداشت ارتحال عالم ربانی آیت الله محمدتقی مصباح یزدی در مصلای اراک، اظهار کرد: علما به دنبال دفاع از اسلام، حقیقت دین و ولایت هستند. شهدای گرانقدری مانند شهید مطهری، بهشتی، سردار سلیمانی، فخری زاده و بزرگانی همچون امام خمینی (ره)، آیت الله صدر و … خدامحوری و ولایت محوری را در کارنامه درخشان خود در حوزه بشریت ثبت کردند.

وی افزود: آنان مجسمه دفاع از کیان اسلامی، قرآن و رهبری هستند که با نثار جان خود از ارزش‌های اسلامی با تمام وجود صیانت کردند.

دری نجف آبادی بیان کرد: دشمنان ذلیل و زبون ایران اسلامی و ورشکستگان سیاسی، زمانی می‌توانند مرتکب جنایت شوند که از عوامل و عناصر نفوذی برای اجرای نقشه‌های شوم و غیر انسانی خود استفاده کنند.

وی ادامه داد: آنان با بهره‌گیری از این فرصت‌ها مردان بزرگی همچون سردار سلیمانی، فخری زاده و… را با ترور به شهادت می‌رسانند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به اینکه، اکنون آمریکا منتظر سقوط ترامپ است، خاطرنشان کرد: ۲۳۰ سال کنگره آمریکا مرکز دموکراسی معرفی شده و اکنون در این مرکز به پنج نفر کشته شدند!

اخبار مرتبط

ولایت امیرالمومنین علی (ع) دژ مستحکم شیعیان است

تبیین مفاهیم ولایت و مهدویت هدف نهایی واقعه غدیر است

ولایت فقیه همان ولایت پیامبر اکرم (ص) است

0 نظر

ارسال نظر

capcha