بسیج رسانه پناهگاهی امن درجهت مطالبه‌گری درچارچوب قانون است

بسیج رسانه پناهگاهی امن درجهت مطالبه‌گری درچارچوب قانون است

به گزارش سراج24، بسیج رسانه سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان روز یکشنبه به مناسبت سالروز تشکیل سازمان بسیج و رسانه و شهادت اسوه برجسته عرصه رسانه، خبرنگار شهید «غلامرضا رهبر» عنوان کرده است: بسیج رسانه با هدف ایجاد اتحاد و انسجام بین رسانه‌ها تشکیل شد.

این بیانیه می افزاید: ظرفیت‌سازی در جامعه رسانه‌ای کشور برای جذب حداکثری و تحقق بسیج ده‌ها میلیونی، ایجاد انسجام و تقویت هویت جمعی بین اصحاب رسانه در راستای پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی از دیگر اهداف تشکیل این سازمان است.

در این بیانیه با تاکید بر اینکه امروز رسانه‌های در تراز انقلاب، رسالت انقلابی خود را حفظ و مطالبه گری را به عنوان حق مردم پیگیری می‌کنند، عنوان شده است: در طول مدت شیوع ویروس کرونا رسانه‌های استان اعم از خبرگزاری ها، نشریات، هفته نامه ها، روزنامه ها، پایگاه خبری و اینترنتی و … خوش درخشیدند و به رسالت اصلی خود همگام در کنار مدافعان سلامت، سفیران سلامت خوبی بودند.

در بیانیه بسیج رسانه سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان عنوان شده است: امید است با نگاه ویژه به اصحاب رسانه به دور از سلیقه‌های سیاسی، همراهی و خدمت به این قشر فرهیخته و همدلی این قشر با مردم و مسئولان در راه پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران، سرعت بیشتری به خود بگیرد.

اخبار مرتبط

سازمان بسیج رسانه گیلان اهانت به ساحت مقدس پیامبر(ص) را محکوم کرد

دست‌های فرهنگ مواسات باید بن‌بست‌های کودکان کار را بشکنند

مطالبه‌گری قانونی به گروه‌های جهادی آموزش داده می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha