سردیس سردار سلیمانی در ورزشگاه نقش جهان رونمایی شد

سردیس سردار سلیمانی در ورزشگاه نقش جهان رونمایی شد

به گزارش سراج24 از اصفهان، محمدرضا ساکت، مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در آئین رونمایی از سردیس فرمانده مبارزه با تروریسم سپهبد حاج قاسم سلیمانی و گرامیداشت سالروز افتتاح شرکت فولاد مبارکه اصفهان، پیش از بازی فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان اظهار داشت: اینجا ورزشگاه نقش جهان جایی‌ست که ۳۵ سال حسرت ورزش اصفهان و ایران بوده و با همت شرکت فولاد مبارکه این گره کور ورزش ایران را باز شد.

وی با بیان اینکه ورزشگاه نقش جهان بزرگ‌ترین ورزشگاه ساخته شده مسقف بعد از انقلاب بوده است، افزود: تکمیل ساخت این ورزشگاه در راستای وظایف اجتماعی بوده و نشان از توجه فولاد مبارکه به بخش‌های ورزشی است همانطور که این شرکت در حوزه‌های فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و مبارزه با کرونا نیز مؤثر بوده است.

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اضافه کرد: امروز باشگاه فولاد مبارکه سردیس قهرمان کشور که الگوی تمامی ورزشکاران و نام‌آوران ایران است را رونمایی خواهد کرد و این سردیس برای همیشه در ورزشگاه نقش امانت خواهد ماند.

به گزارش مهر, در پایان این مراسم از سردیس سردار حاج قاسم سلیمانی رونمایی شد؛ همچنین در حاشیه این مراسم از جمعی ورزشکاران اصفهانی تقدیر به عمل آمد.

اخبار مرتبط

سیره سردار سلیمانی عملی کردن کلام رسول خدا(ص) بود

ساخت تندیس حاج قاسم به دست هنرمند مجسمه‌ساز

سردار سلیمانی بر اطاعت محض از ولایت فقیه تاکید داشت

0 نظر

ارسال نظر

capcha