اسرائیلی‌ها، موش آزمایشگاهی شرکت آمریکایی فایزر شدند!

اسرائیلی‌ها، موش آزمایشگاهی شرکت آمریکایی فایزر شدند!

به گزارش سراج24،در حالی که بنیامین نتانیاهو از واکسینه کردن صهیونیست‌ها به عنوان برگ برنده‌ای برای انتخابات آتی رژیم صهیونیستی استفاده می‌کند، رسانه‌های این رژیم فاش کردند که انتقال سریع واکسن‌ فایزر به سرزمین‌های اشغالی، براساس تعهد به این شرکت آمریکایی، برای انتقال اطلاعات مربوط به افراد واکسینه شده و اثرات واکسن بوده است.

در پی این افشاگری، بنیامین نتانیاهو تایید کرد اسرائیل تمام اطلاعات مربوط به اثرات واکسن روی جمعیت خود را در اختیار شرکت آمریکایی فایزر قرار خواهد داد.

به گزارش رادیو فردا، این موضوع تا پیش از این به آگاهی اسرائیلی‌ها نرسیده بود.

 

بنیامین نتانیاهو پیشتر گفته بود که تماس‌های متعدد او، مسئولان فایزر و همچنین شرکت آمریکایی مدرنا را در انتقال سریع واکسن برای حفظ جان صهیونیست‌ها قانع کرده است.

به نوشته وای‌نت، موافقت نتانیاهو با انتقال داده‌های مراکز بهداشتی اسرائیل در زمینه اثرات واکسینه کردن به شرکت فایزر، در جریان مذاکرات او با آلبرت بورلا مدیر کل فایزر، در تصمیم این شرکت در انتقال واکسن موثر بوده است.

همچنین به نوشته روزنامه هاآرتص، موفقیت اسرائیل در واکسینه کردن مردم در برابر ویروس کرونا اسرائیل را به یک آزمایشگاه برای تحقیقات جهانی مبدل کرده است.

به نوشته هاآرتص، عرضه سریع و وجود پایگاه قوی و وسیع داده‌های پزشکی، «یک معدن طلا» است که در سال‌های آینده در خدمت پزشکان و دانشمندان خواهد بود.

 

اخبار مرتبط

موج گسترده بازداشت فلسطینی‌ها در مناطق مختلف کرانه باختری

در تعهد خود در قبال امنیت اسرائیل دریغ نمی‌کنیم

نمی توانیم کشورمان را به طمع ورزی های اسرائیل بسپاریم

0 نظر

ارسال نظر

capcha