آغاز اکران «دیدن این فیلم جرم است» در تهران

آغاز اکران «دیدن این فیلم جرم است» در تهران

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی پروژه، غلامرضا فرجی مدیر پخش موسسه «بهمن سبز» درباره وضعیت فروش فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» گفت: این فیلم در ۳ روز ابتدایی تنها در سینماهای بازگشایی شده حوزه هنری در شهرهای با وضعیت زرد، ۳۶۵۰ تماشاگر به خود جذب کرده و ۵۰ میلیون تومان فروش را به ثبت رسانده است.

وی ادامه داد: این آمار فروش با توجه به تعطیلی سینماهای استان تهران و مازندران و دایر بودن تنها ۳۷ سینما از سینماهای حوزه هنری در کشور بسیار قابل توجه است و پیش بینی می‌کنیم این روند ادامه دار باشد.

فرجی افزود: این فیلم روز گذشته در پردیس سینمایی هویزه مشهد به تنهایی ۷۵۰ مخاطب داشت که آمار بی سابقه‌ای در دوران کرونا است. این درحالی است که به دلیل محدودیت‌های کرونایی، آخرین سانس سینماها ساعت ۱۹ است و ما سانس شبانه نداریم.

مدیر پخش «بهمن سبز» بیان کرد: از سویی تنها سینماهای حوزه هنری حاضر به بازگشایی در شرایط فعلی شده‌اند و ما سایر سینماهای دولتی و بخش خصوصی را نداریم که می‌توانست به فروش بسیار کمک کند.

فرجی در پایان با اعلام بازگشایی سینماهای تهران از امروز شنبه ۲۰ دی ماه گفت: با زرد شدن وضعیت کرونا در شهر تهران، سینماهای این استان از امروز ۲۰ دی ماه اجازه بازگشایی خواهند داشت که می‌تواند اتفاق مبارکی باشد و این فیلم حداقل در شهر تهران چند سینما برای میزبانی از علاقه مندان داشته باشد.

اخبار مرتبط

هیچ نسخه‌ای از «دیدن این فیلم جرم است» در اختیار «فجر جهانی» نبود

مجاری قاچاق «دیدن این فیلم جرم است» با همکاری ساترا مسدود می‌شود

در پنجمین روز اکران‌های آنلاین جشنواره «عمار» چه می‌گذرد؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha