زندگی طاهره صفارزاده شاعر معاصر نمایش رادیویی شد

زندگی طاهره صفارزاده شاعر معاصر نمایش رادیویی شد

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، مجموعه نمایش رادیویی «استاد» را شهلا دباغی بر اساس زندگی طاهره صفارزاده شاعر معاصر ایرانی نوشته است که از امشب بیستم دی ماه از رادیو نمایش و رادیو ایران پخش می شود.

دباغی درباره نگارش این نمایش رادیویی گفت: طاهره صفارزاده نخستین شعرش را در ۱۳ سالگی سرود و اولین جایزه اش را زمانی که در کلاس دهم بود به پیشنهاد باستانی پاریزی از رئیس آموزش و پرورش استان دریافت کرد. صفارزاده تحصیلات دانشگاهی اش را در رشته زبان و ادبیات انگلیسی ادامه داد و پس از مدتی برای ادامه تحصیل به انگلستان و سپس به آمریکا رفت و در دانشگاه آیوا هم در گروه نویسندگان بین‌المللی پذیرفته شد. وی پس از بازگشت به ایران به تدریس در دانشگاه پرداخت و زندگی پر فراز و نشیبی داشته که سعی کردیم در این مجموعه رادیویی به بخشی از آن بپردازیم.

مجموعه رادیویی «استاد» به نویسندگی شهلا دباغی، تهیه کنندگی ژاله محمدعلی، کارگردانی سعیده فرضی، صدابرداری علی حاجی نوروزی، افکتوری نازنین حسن پور و با هنرمندی شمسی صادقی، شهریار حمزیان، سعیده فرضی، نورالدین جوادیان، کرامت رودساز، محمدرضا قلمبر از امشب بیستم دی ماه ساعت ۲۳:۴۵ از رادیو نمایش و ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن رادیو ایران می رود.

اخبار مرتبط

انتشار ۲ نمایش رادیویی با موضوع مدیریت فضای مجازی و انگیزه بخشی

شهید صیاد شیرازی شخصیت یک نمایش رادیویی شد

تولید نمایش رادیویی «شنام»

0 نظر

ارسال نظر

capcha