قاتلان کودکان پروانه‌ای دایه دلسوزتر از مادر شده‌اند؟

قاتلان کودکان پروانه‌ای دایه دلسوزتر از مادر شده‌اند؟

به گزارش سراج24، بیانات رهبر انقلاب در خصوص ممنوعیت واردات واکسن کرونا از آمریکا و انگلیس موجی از واکنش‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی را به همراه داشته است.

رهبر معظم انقلاب که پیش از ظهر روز جمعه به مناسبت حماسه‌سازی مردم شهر مقدس قم در قیام 19 دی به صورت زنده و مستقیم از طریق رسانه ملی با مردم سخن می‌گفتند در بخش‌هایی از بیانات خود ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی به کشور را ممنوع اعلام کردند و گفتند: آمریکایی‌ها اگر توانسته بودند واکسن تولید کنند این افتضاح کرونایی در کشورشان به‌وجود نمی‌آمد که در یک روز حدود ۴ هزار نفر تلفات داشته باشند. ضمن اینکه اساساً به آنها اعتمادی نیست و گاهی این واکسن‌ها برای آزمایش بر روی ملت‌ها است.

ایشان افزودند: البته با سابقه‌ای که فرانسوی‌ها در قضیه خونهای آلوده دارند، به آنها هم خوش‌بین نیستم، اما تهیه واکسن از کشورهای دیگر هیچ مشکلی ندارد.

بلافاصله پس از این اظهارات رهبر انقلاب رسانه‌های فارسی زبان بیگانه و برخی فعالان توئیتری دست به کار شایعه‌پراکنی شدند. این اقدام نیز واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی را به همراه داشت. در ادامه بخش‌هایی از این واکنش‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی را می‌بینیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط

فوت ۴ بیمار کووید19 در کشور

واکسیناسیون کرونا تعطیل نشده است

شناسایی ۴۵۳ بیمار جدید کرونا در کشور

0 نظر

ارسال نظر

capcha