علمای اهل سنت کردستان قرص و محکم پای نظام ایستاده‌اند

علمای اهل سنت کردستان قرص و محکم پای نظام ایستاده‌اند

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی ظهر امروز در دیدار با دبیر مجمع مصلحت نظام در سنندج اظهار کرد: شاگردان شهید ماموستا شیخ‌الاسلام به لحاظ معنوی از سطح بالایی برخوردار هستند و خوشبختانه در مجموع علمای این استان دلشان با انقلاب است و قرص و محکم پای نظام ایستاده‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد: عالم بودن، تقوا و دل در گرو نظام داشتن را از ویژگی‌های اصلی علما در ایران اسلامی است.

حجت‌الاسلام پورذهبی اضافه کرد: علما و طلاب در کردستان مایه همراهی با نظام را همگی دارند البته در بخش ارتقای سطح علمی باید بیشتر تلاش شود.

وی با بیان اینکه ارتقای سطح علمی علما به عنوان یک اولویت مهم در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور مورد توجه خواهد بود، افزود: در حوزه کادرسازی باید اقدامات اساسی انجام شود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: علما و مردم کردستان به خاطر گرایش‌های متصوفان و اهل طریق بودن در شاخص تقوا هم کارکرد خوبی دارند.

وی خاطرنشان کرد: سعی کردیم به محض ورود به استان با مسئولان و علمای شهرستان‌های مختلف دیدارهایی داشته باشیم و آخرین سفر استانی ما به خاطر شرایط کرونایی و سیاه بودن وضعیت بانه اخیرا به این شهرستان اتفاق افتاد.

وی تصریح کرد: مردم این خطه مرزی به لحاظ اقتصادی مشکلاتی دارند که امیدواریم با ساز و کارهایی لازم در حوزه مرز شاهد رونق هرچه بیشتر این خطه و رفع مشکلات معیشتی مرزنشینان با کمک و یاری شما عزیزان باشیم.

اخبار مرتبط

هدایت‌های رهبری و هوشیاری مردم عامل صیانت از نظام و انقلاب است

شهدای اهل سنت باعث افتخار کشور هستند

جامعه نباید نسبت به کاستی‌ها بی‌تفاوت باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha