ترس در مکتب سلیمانی جایی ندارد

ترس در مکتب سلیمانی جایی ندارد

به گزارش سراج24، حجت الاسلام والمسلمین رضا نوری در همایش ادبیات ملی مقاومت که در دانشگاه کوثر بجنورد برگزار شد، با اشاره به اینکه ولایت‌مداری و انقلابی‌گری از ویژگی‌های بارز مکتب سردار حاج قاسم سلیمانی است، اظهار کرد: شهید سلیمانی در صحبت‌های خود تاکید کرده بود که اگر ملتی فاقد رهبر حکیم، بصیر، هوشمند باشد، به طور قطع آن ملت با شکست مواجه می‌شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه بسیاری از انقلاب‌ها به علت عدم وجود رهبری آگاه و حکیم، از بین رفتند، تصریح کرد: انقلاب و انقلابی‌گری خط قرمز مکتب شهید سلیمانی بود و در سال‌های مختلف فعالیت خود به جد از جناح‌های سیاسی فاصله گرفت و خدمت به مردم به دور از هیچ‌گونه حواشی، در اولویت کاری سردار دل‌ها بود.

وی با تأکید بر اینکه سردار سلیمانی اهل خطر و مرد میدان بود، افزود: مسلمان واقعی همیشه اهل خطر است و سردار حاج قاسم سلیمانی نیز در مبارزه با تروریسم خطر را برای محافظت از خاک و وطن خود به جان خرید.

حجت الاسلام نوری با بیان اینکه در مکتب سلیمانی ترس معنایی نداشت، گفت: سردار سلیمانی با قاطعیت به ترامپ گفت مرد این میدان من هستم و به تنهایی با نیروی قدس در مقابلت می‌ایستم.

امام جمعه بجنورد با تأکید بر اینکه سردار سلیمانی در منطقه تنها با داعش نمی‌جنگید، بیان کرد: تمام مستکبران دنیا به صحنه آمده بودند لذا شهید سلیمانی تنها با داعش نمی‌جنگید بلکه با کل نظام استکبار می‌جنگید.

وی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی داعش را از مرزهای کشور برگرداند، تصریح کرد: اگر بتوانیم مکتب شهید سلیمانی را به دنیا معرفی کنیم به طور قطع زمینه بستر ظهور حضرت ولی عصر (عج) فراهم کرده‌ایم.

حجت‌الاسلام نوری ضمن تشکر از برگزاری چنین همایش‌هایی و معرفی سرمایه‌های نظام به دنیا، گفت: باید معرفی چهره‌های برجسته نظام در محیط‌های علمی و آکادمیک گسترش پیدا کند تا بتوانیم سرمایه‌های نظام را به خوبی به نسل جوان معرفی کنیم.

اخبار مرتبط

برخی به جای انجام رسالت اصلی خود از رفراندوم حرف می‌زنند

کردستان از امن‌ترین استان‌های کشور است

اعلام حمایت نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از خبرنگار تبریزی

0 نظر

ارسال نظر

capcha