نامگذاری ساختمان مرکزی دانشگاه اسلامشهر به نام شهید سلیمانی

نامگذاری ساختمان مرکزی دانشگاه اسلامشهر به نام شهید سلیمانی

به گزارش سراج24، به مناسبت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا ساختمان مرکزی (اداری و علوم پایه) دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر به نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شد. 

محمودرضا اسفندیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر در آئین رونمایی از تابلو ساختمان شهید سلیمانی که بعداز ظهرامروز با حضور فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهدا اسلامشهر و جمعی از اساتید و کارکنان این واحد دانشگاهی برگزار شد ،اظهار کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی با پیروی از ولایت به مقام و مرتبه‌ای رسید که از شرق تا غرب به دنیا کلامش نفوذ داشت.

وی با اشاره به ابعاد شخصیتی سردار سلیمانی افزود: امروز ما در این مکان جمع شده‌ایم تا به خودمان یادآور شویم که اگر از سیره نظری و عملی شهدا تبعیت و پیروی کنیم در دنیا و آخرت سعادتمند خواهیم شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر اضافه کرد: جمعیت چند میلیونی در مراسم تشییع شهید سلیمانی نشان داد که چگونه این فرد محبوب دل‌ها و قلب‌های مردم بود. 

اسفندیار با بیان اینکه کسی که خداوند را بر اعمال خودش حاضر و ناظر ببیند، همواره سعادتمند می‌شود، خاطرنشان کرد: شهید سلیمانی مظهر اقتدار ملی و مقاومت در برابر استکبار و به‌رغم همه تبلیغات سوء دشمنان این شهید بزرگوار سمبل و الگو برای همه مردم جهان شد که با شهادت سردار دل‌ها بسیاری از توطئه‌ها و فتنه‌های دشمن خنثی شد. 

اگر آمریکا برآورد تشییع میلیونی شهید سلیمانی را داشت هرگز دست به چنین جنایت نمی‌زد

سرهنگ هادی ایلکا فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء(ع) اسلامشهر نیز در ادامه در این مراسم با بیان اینکه شهادت‌سردار‌سلیمانی یک حادثه تاریخی و جز ایام الله تاریخ انقلاب اسلامی است، اظهار کرد :امروز وظیفه داریم تا با حفظ و یاد و خاطره شهادت سردار سلیمانی و یارانش، یاد فداکاری‌های ایثار و حماسه دلاورمردان جبهه مقاومت را زنده نگه داریم و ادامه دهنده راه این بزرگ مردان تاریخ باشیم.

وی با اشاره به اینکه اگر آمریکایی‌ها برآورد می‌کردند جمعیت چند میلیونی در تشییع پیکر شهید سلیمانی حاضر می‌شوند هرگز دست به چنین جنایت نمی‌زدند، خاطرنشان کرد: حضور جمعیت انبوه چند میلیونی ناشی از ویژگی‌های اخلاص سردار و معامله با خدا، عشق به مردم و تعبد در ولایت وی بود که باعث به وجود آمدن جبهه مقاومت شد. 

به گزارش فارس، در راستای حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و بنابر موافقت هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر، ساختمان مرکزی این واحد دانشگاهی به نام شهید حاج سپهبد حاج قاسم سلیمانی نامگذاری و از تابلوی نام این شهید پرده‌برداری شد.

اخبار مرتبط

روحانیون در طرح شهید سلیمانی حضور پررنگی دارند

رزمایش شهید سلیمانی در استان اردبیل آغاز شد

کاروان‌های زیارتی به کرمان اعزام نشود

0 نظر

ارسال نظر

capcha