شاعران از «شهید فخری‌زاده» می‌سرایند

شاعران از «شهید فخری‌زاده» می‌سرایند

به گزارش سراج24، حوزه هنری انقلاب اسلامی، جمعه نوزدهم دی ماه، میزبان همایش ادبی «فخرایران»، بزرگداشت شهید محسن فخری زاده است. در این همایش، شاعران مطرح کشور، اشعاری را که درباره شخصیت شهید و در رثای این دانشمند سروده اند، ارائه می‌کنند.

در این همایش که به مناسبت چهلمین روز شهادت شهید فخری زاده و با حضور خانواده ایشان توسط حوزه هنری انقلاب اسلامی و با مشارکت وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برگزار می‌شود، شاعران مطرح کشور، اشعاری را که درباره این شهید بزرگوار سروده‌اند می‌خوانند.

محمود حبیبی کسبی دبیر این همایش ادبی، رونمایی از کتاب «فخر ایران» را از دیگر برنامه‌های این همایش عنوان کرد و گفت: این کتاب گزیده‌ای از اشعار شاعران مطرح کشور درباره شهید فخری زاده است که به صورت یک مجموعه گردآوری شده است.

میهمانان و شاعرانی که در این برنامه حضور خواهند داشت عبارتند از:

در این همایش ادبی میهمانان و شاعرانی همچون: سعید حدادیان٫ سعید بیابانکی، علی‌محمد مؤدب، جواد محمد زمانی، علی داوودی، احمد بابایی، مهدی سیار، میلاد عرفان‌پور، محمدرضا طهماسبی، مرتضی حیدری آل‌کثیر، عباس احمدی، فراز ملکیان، محمد زارعی، محمد مهدی عبداللهی، نفیسه سادات موسوی، فاطمه نانی زاد، ایمان طرفه و حامد فخری‌زاده (فرزند شهید فخری‌زاده) حضور خواهند داشت.

این همایش ساعت ۱۵ جمعه ۱۹ دی ماه در سالن اندیشه حوزه هنری انقلاب اسلامی واقع در خیابان سمیه نرسیده به پل حافظ برگزار می‌شود و به صورت همزمان در www.aparat.com/soorehonar/live و اپلیکیشن حوزه هنری نمایش داده می‌شود.

اخبار مرتبط

اختتامیه «مهرواره ملی شعر وحدت» برگزار می‌شود

تقدیر از برگزیدگان فراخوان تولید و نشر محتوا با موضوع شهیدان سلیمانی، المهندس و فخری‌زاده

نخستین هنرواره‌ منطقه‌ای طراحی پوستر با موضوع نماز برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha