نماد هنری یادمان حاج قاسم سلیمانی در اردکان رونمایی شد

نماد هنری یادمان حاج قاسم سلیمانی در اردکان رونمایی شد

به گزارش سراج24، نماد هنری سردار سلیمانی، اثر خلاقانه‌ای است که با ابتکار یکی از هنرمندان شهرستان اردکان به صورت ترام خطی (سایه روشن) با استفاده از ورق‌های فلزی طراحی و توسط صنعتگران مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو به مساحت ۱۲۰ متربع ساخته و در ورودی این مجتمع نصب شد.

ناصر تقی‌زاده، مدیرعامل مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو در مراسم پرده‌برداری از این اثر هنری با تجلیل از خدمات فراموش ناشدنی شهید حاج قاسم سلیمانی در ایجاد امنیت منطقه و مقابله با دشمنان اسلام و انقلاب اظهار داشت: شهید سلیمانی شیر روز و عارف شب بود و همین امر راز ماندگاری یاد و نام آن شهید در قلب هاست.

وی افزود: حاج قاسم و دیگر سرداران و خادمان که در راه حفظ آرمانهای مقدس این نظام جانفشانی کردند و به شهادت رسیدند، پیام مقاومت و ایستادگی به ما آموختند و تکلیف امروز ما به عنوان فعالان بخش تولید و صنعت، تلاش در جهت استقلال و امنیت اقتصادی و در عین حال توجه به ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت است.

حجت الاسلام شاکر، امام جمعه اردکان نیز در این مراسم ضمن قدردانی از اقدامات اثربخش مدیرعامل چادرملو در توسعه امور فرهنگی و اجتماعی شهرستان اردکان و خدمات بی شائبه وی در امر مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت: ادامه راه شهدا با حرف و شعار عملی نمی شود بلکه وظیفه ما در هر مقام و مسئولیتی، عمل به وظایف محوله در جهت اعتلای نظام جمهوری اسلامی است.

وی افزود: تقویت اقتصاد داخلی با تلاش‌های صنعتگران و تولید کنندگان همانند چادرملو اتفاق می افتد و این خدمات ارزنده است که اینده کشور را تضمین می‌کند و به طور قطع در راستای اهداف شهدای والا مقام نیز خواهد بود.

امام جمعه اردکان بار دیگر ضمن حمایت از برنامه های توسعه بخش چادرملو از توجه خاص مدیرعامل این شرکت به مسائل فرهنگی و اجتماعی نیز تشکر و قدردانی کرد.

اخبار مرتبط

امروز حاج قاسم زنده‌تر از همیشه در قلب‌های مردم است/ بهبود کیفیت و کمیت حرکت راهیان‌نور هدف اصلی ماست

مسابقه پیامکی به مناسبت سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی

فرمانده کل سپاه: شهادت حاج قاسم جبهه مقاومت را تقویت کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha