سید یاسر جبرائیلی خطاب به رئیس قوه قضاییه:

یک جریان خاص مشکل واردات واکسن کرونا را به FATF گره می‌زند

یک جریان خاص مشکل واردات واکسن کرونا را به FATF  گره می‌زند

به گزارش سراج24، سید یاسر جبرائیلی به رئیس قوه قضائیه نامه زد. نامه وی به شرح زیر است:

بسمه تعالی
حضرت آیت‌الله رئیسی
ریاست محترم قوه قضائیه
سلام علیکم
یک جریان سیاسی خاص که به اعتراف علنی خود، برجام را بزک کرد، چیزی غیر از آنچه تبلیغ کرده بود تحویل مردم داد و سپس خساراتش را به پای "تصمیم نظام" نوشت، امروز مجددا پروژه عملیات روانی خود را برای تحمیل خسارات بعدی به ملت آغاز کرده است.

در جریان مسئله واکسن، با هیاهوی تمام فضاسازی کردند که واردات واکسن در گرو تصویب لوایح تکلیفی FATF است، حال آنکه این ادعا خلاف بود و نه تنها از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲.۵ میلیارد دلار اقلام دارویی وارد کشور شده، بلکه وزیر مربوطه به صراحت ارتباط واردات واکسن با FATF را نفی کرد.

در چند روز اخیر نیز آلودگی هوای تهران به مصرف مازوت در نیروگاه‌ها به دلیل ناتوانی در صادرات به دلیل تحریم نسبت داده شد که این نیز خلاف واقع است. پس از چند روز جنجال سیاسی، وزیر محترم نفت گفته‌اند که هیچ محدودیتی در صادرات مازوت وجود ندارد و لذا آلودگی هوای تهران ناشی از تحریم نیست.

این قبیل رفتارهای شنیع سیاسی، ناشی از این است که جریان همکار آمریکا در ایران، ظاهرا به این نتیجه رسیده که "خلاف‌گویی هزینه ندارد". ادامه این روند بی‌هزینه برای شارلاتانیسم سیاسی و البته پرهزینه برای آینده ملت، ظلم به مردمی است که شیشه معیشتشان زیر چرخ‌های تفکر برجامی خرد می‌شود.

از حضرتعالی که با عملکرد درخشانتان امید را در دل عدالت‌جویان و ظلم‌ستیزان زنده کرده‌اید، تقاضا دارم دستور فرمایید با محاکمه خاطیان، یک‌بار برای همیشه راه بر اظهارات خلاف واقعی که امنیت ملی را تضعیف می‌کنند، بسته شود.
برادر کوچک شما
سیدیاسر جبرائیلی

اخبار مرتبط

آیا فروش واکسن فایزر در بازار سیاه ایران صحت دارد؟!

مهاجرت پژوهشگر ارشد واکسن کووبرکت به آلمان کذب است

تزریق واکسن کرونا، دلیل فوت ۲ تن از کادر درمان سبزوار نبوده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha