ارسال ۲۵۰ اثر به سوگواره به وقت دلتنگی

ارسال ۲۵۰ اثر به سوگواره به وقت دلتنگی

به گزارش سراج24، محسن انصاری اظهار کرد: اختتامیه اولین دوره سوگواره به وقت دلتنگی در راستای گرامیداشت مقام شهید حاج قاسم سلیمانی در چند بخش با حضور مسئولین استانی و شهری برای تجلیل از افرادی که آثار خود را به دبیرخانه سوگواره ارسال کردند برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این سوگواره را زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره سردار دل‌ها و تلاش برای الگوسازی در زمینه مکتب سلیمانی برای جوانان عنوان کرد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه تمامی اقشار، افکار و سلایق حاج قاسم را دوست داشتند، با پر کشیدن وی پدر معنوی خود را از دست دادیم و همه نیز به این موضوع واقف هستند، امیدواریم توانسته باشیم قدری از دین خود را نسبت به ایشان ادا کرده و وظیفه خود را به درستی انجام داده باشیم.

رئیس مجمع جوانان البرز با اعلام خبر ارسال ۲۵۰ اثر به دبیرخانه سوگواره به وقت دلتنگی بیان کرد: از این تعداد ۴۱ اثر به عنوان برگزیده انتخاب شدند، در بخش اعتبارات کمی مشکل داشتیم، البته هیئت ورزش‌های همگانی و سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری کرج یاری‌گر ما بودند.

وی خاطرنشان کرد: در بخش‌های عکاسی، کلیپ و دلنوشته بیشترین آثار ارسالی را داشتیم و در بخش مستند و نماهنگ کارها به لحاظ دلی بودن، بسیار تأثیرگذار و قابل توجه بودند.

انصاری از برگزاری این سوگواره در سال‌های آینده خبر داد و متذکر شد: ما می‌توانیم با پای کار آمدن جوانان در تمامی عرصه‌ها شاهد عملیاتی شدن مکتب حاج قاسم در تمامی اقشار جامعه باشیم و بر همین اساس تصمیم به برگزاری سوگواره در سال‌های آتی را نیز داریم.

اخبار مرتبط

افتتاح نمایشگاه «سیزدهمین سوگواره هنر عاشورایی»

فراخوان اولین سوگواره ملت امام حسین(ع) منتشر شد

دبیران سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع)، منصوب شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha