سالن ورزشی شهید سلیمانی در سقز افتتاح شد

سالن ورزشی شهید سلیمانی در سقز افتتاح شد

به گزارش سراج24، همزمان با یکمین سالگرد شهادت سردار دل‌ها سالن ورزشی سقف بلند«شهید سلیمانی» با صرف اعتباری بالغ بر یک‌میلیارد و 200 میلیون تومان به همت سپاه در سقز احداث و به بهره‌برداری رسید.

فرمانده سپاه سقز در مراسم افتتاح این سالن ورزشی اظهار کرد: برای احداث این سالن که به نام مبارک شهید حاج قاسم سلیمانی نام‌گذاری شده است، اعتباری بالغ بر یک میلیاردو 200 میلیون تومان هزینه شده است.

یوسف معروفی گفت: هدف از احداث این سالن ورزشی چند منظوره تلاش در راستای توسعه زیرساخت‌های ورزشی در این شهرستان است.

وی افزود: سپاه علاوه بر رسالت‌های سازمانی خود،همواره تلاش کرده است در کارهای خیر و عام‌المنفعه در خدمت مردم جامعه باشد.

معروفی ادامه داد: عموم جوانان ورزشکار سقزی می‌توانند از این سالن ورزشی که در بلوار شهید حاج قاسم سلیمانی و در جنب سپاه شهرستان احداث شده است استفاده کنند.

اهدای 11 سری جهیزیه به نوعروسان بی‌بضاعت 

امروز همچنین طی مراسمی در راستای گرامیداشت یاد و خاطر سردار شهید 11 سری جهیزیه به نوعروسان بی‌بضاعت در سقز اهدا شد.

معروفی در مراسم اهدای این جهیزیه‌ها اظهار کرد: در راستای تهیه هر سری از این جهیزیه‌ها اعتباری بالغ بر300 میلیون ریال هزینه شده که مبلغ 50 میلیون ریال برای خرید این اقلام از سوی خیرین سقزی اهدا شده و مابقی آن را سپاه متقبل کرده است.

فرمانده سپاه سقز از خیرین خواست کماکان در این امر اسلامی در راستای رسیدگی به جوانانی که تازه ازدواج می‌کنند سپاه را یاری نمایند.

وی اضافه کرد: کمک به محرومان و فقرزدایی از سایر رسالت‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و در این مسیر اقدامات مختلفی در طول سال انجام می‌شود.

معروفی با بیان اینکه سپاه برای کمک و مساعدت به محرومان و همچنین ترویج فرهنگ ازدواج آسان این اقلام اساسی را به نوعروسان اهدا کرد، افزود: این کالاها شامل 5 کالای اساسی و به ارزش 30 میلیون تومان است.

وی با اشاره به اینکه سپاه در اجرای اقتصاد مقاومتی و در دهه بصیرت همه این لوازم منزل برای زوج‌های جوان را از کالاهای ایرانی اسلامی خریداری کرده است، افزود: اگر بتوانیم اعتبار لازم را در خصوص کمک به جوانان تهیه کنیم، این اقدام ارزشمند را باز هم تکرار خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

سرعت ابتلاء به کرونا در خوزستان با طرح شهید سلیمانی کاهش یافت

اهدای ۴۰۰ بسته معیشتی قرارگاه شهید سلیمانی به نیازمندان البرز

شهید سلیمانی تفکر مقاومت و جهاد در جهان اسلام را نهادینه کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha