رادیو «مقاومت» زمینه‌ساز بیان دغدغه‌ها شد

رادیو «مقاومت» زمینه‌ساز بیان دغدغه‌ها شد

به گزارش سراج24، علی بخشی زاده معاون صدای رسانه ملی درباره راه اندازی رادیو مقاومت که برای سالگرد شهادت سردار سلیمانی صورت گرفت و هنوز فعالیت آن ادامه دارد بیان کرد: رادیو مقاومت به همت دست‌اندرکاران رادیو و به پاس گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی راه اندازی شد. جا داشت در ماه مقاومت و در سالروز تولد حضرت زینب (س) که نماد مقاومت و استقامت در مقابل ظلم بودند این شبکه را تاسیس کنیم.

وی اضافه کرد: رادیو مقاومت زمینه ساز فعالیت و رقابت بین تمامی برنامه‌سازانی است که علاقمند هستند در موضوع مقاومت دغدغه‌هایشان را بیان کرده و برنامه سازی کنند و بازخوردهای بسیار خوبی از راه اندازی این شبکه داشتیم.

معاون صدا درباره ادامه فعالیت رادیو مقاومت یادآور شد: این شبکه رادیویی تا پایان دی ماه فعالیت دارد و بعد از آن با آغاز بهمن ماه رادیو انقلاب را خواهیم داشت که میزبان مردم در دهه فجر خواهد بود.

بخشی زاده با اشاره به ویژه برنامه‌های شبکه‌های رادیویی نیز در این ایام تصریح کرد: حدود ۴۰ عنوان برنامه به صورت ویژه برای سالگرد شهادت سردار سلیمانی تدارک دیده شد که در این ایام روی آنتن رفت.

معاون صدای رسانه ملی همچنین به برگزاری یادواره «نشان سلیمانی» اشاره و بیان کرد: امسال یادواره «نشان سلیمانی» از طرف رادیو نمایش در دو بخش حرفه‌ای و مردمی توسط داوران برگزار شد. «نشان سلیمانی» تا سال‌ها بعد ادامه پیدا خواهد کرد چراکه فرهنگ پاسداشت زنان و مردان مجاهد این سرزمین ادامه دارد.

وی در پایان تصریح کرد: سال آینده حتماً این یادواره پربارتر خواهد بود گرچه امسال شاهد بودیم که هنرمندان آثار بسیار خوبی را برای یادبود شهید سلیمانی خلق کردند. امسال حدود ۴۰۰ اثر به یادواره رسید و امیدواریم در سال‌های بعد به هزاران اثر برسد.

اخبار مرتبط

«محراب»؛ ویژه برنامه رادیو قرآن به مناسبت روز جهانی مسجد

رادیو نمایش در تاسوعا و عاشورا «حسینیه» می شود

حجت الاسلام ماندگاری ویژگی یاران امام حسین(ع) را تبیین می‌کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha