سردار سلیمانی مرزهای مردانگی و محبوبیت را جابجا کرد

سردار سلیمانی مرزهای مردانگی و محبوبیت را جابجا کرد

به گزارش سراج24، ماموستا عبدالسلام امامی پیش از ظهر شنبه در آئین بزرگداشت اولین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی و اربعین شهادت فخری زاده اظهار کرد: شهید سردار سلیمانی، شخصیتی فرا منطقه‌ای داشت به طوری که بسیاری از تحلیلگران سیاسی جهان وی را شخصیتی تأثیر گذار در منطقه و حتی جهان می‌دانستند و به طور حتم انتقام خون این شهید را در زمان و مکان مناسب خواهیم گرفت.

امام جمعه مهاباد با اشاره به نقش بی بدیل سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در تأمین امنیت کشورمان خاطرنشان کرد: حاج قاسم به معنای واقعی سردار دل‌ها، بی ادعا و مرد روزهای سخت بود و تنها برای اسلام و رضایت خدا کار کرد و در این راه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

ماموستا امامی اضافه کرد: رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های سردار شهید قاسم سلیمانی برای مقابله با نفوذ گروه تکفیری داعش در منطقه، آرامش را به جهان اسلام بازگرداند.

وی افزود: سردار سلیمانی همیشه خود را سرباز و خادم مردم خطاب می‌کرد و همین خلوص نیت و مردم داری محبوبیت او را صدچندان و او را الگوی موفق و بی مثال در سطح ملی و فراملی می‌کند.

ماموستا امامی، با تأکید بر ادامه راه شهدا و حفظ وحدت اضافه کرد: دشمنان همواره سعی دارند با ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی به جمهوری اسلامی ایران ضربه بزنند و به همین سبب مردم و مسئولان باید هوشیار باشند فریب توطئه‌های آنان را نخورند.

امام جمعه مهاباد با بیان گوشه‌ای از خصوصیات سردار سلیمانی گفت: بهترین تعبیر و تعریف از شخصیت سردار سلیمانی همان القابی است که از وی به عنوان سردار دل‌ها، مالک اشتر زمان، مرد میدان است.

ماموستا عبدالسلام امامی افزود: افتخار سپاهیان اسلام در نظام جمهوری اسلامی این است که همیشه در همه عرصه‌ها و میدان‌ها پیش قراول بوده اند و سردار رشید اسلام سپهبد شهید قاسم سلیمانی مصداق بارز سرباز و فرمانده مصرح در قرآن و اسلام به عنوان معمار شکست‌های مستمر مستکبران در منطقه بوده است.

امام جمعه مهاباد سردار سلیمانی مرد تغییر معادلات به نفع اسلام هم در زمان حیات و هم بعد از شهادتشان عنوان کرد و افزود: حضور پرشور مردم در مراسم تشییع پیکر این شهید گرانقدر این مراسم را به محور وحدت و همدلی تبدیل کردند.

اخبار مرتبط

ثمره شهادت سردار سلیمانی و محسن فخری زاده بیداری اسلامی است

سردار سلیمانی و آیت‌الله مصباح مروج مکتب فاطمی بودند

برای شهادت سردار سلیمانی از ۲ سال پیش رشده بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha