حاج قاسم «باطل السحر» ترفندهای استکبار جهانی بود

حاج قاسم «باطل السحر» ترفندهای استکبار جهانی بود

به گزارش سراج24، با اشاره به فرارسیدن اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با بیان اینکه حاج قاسم مشق امت واحد اسلامی را به سرانجام رساند و همه باید این مسیر را ادامه دهیم، گفت: حاج قاسم درمسیر انقلاب اسلامی یک برازندگی خاص داشت و در برابر تمامی فتنه‌های دشمنان صحنه را به نفع جبهه اسلام تغییر می‌داد.

وی ادامه داد: در فتنه عراق، سوریه، یمن و… به گونه‌ای برنامه ریزی و حرکت می‌کرد که وضعیت به نفع جبهه انقلاب و اسلام تغییر می‌کرد و این خصوصیت بسیار بزرگی برای یک نفر است.

این یادگار ۸ سال دفاع مقدس تصریح کرد: حاج قاسم باطل السحر ترفندها و نقشه‌های استکبار جهانی بود.

سردار شیخی با اشاره به اینکه حاج قاسم در سربازی مالک اشتر سپاه اسلام بود، گفت: به وقتش سفیری بود مانند حضرت حمزه (ع) که با اقتدار از منافع اسلام دفاع کرد و در زمانی «سلمان» و در زمانی دیگر «عمار» بود و این ملاک حرکت در مقابل کسانی بود که به دنبال سازش و تسلیم بودند.

وی تصریح کرد: رمز موفقیت حاج قاسم تبعیت از ولایت بود همانگونه که ملت ایران مدارج تکامل و سیر ولایت مداری را طی کرده‌اند و در این مسیر حاج قاسم پیشتاز بود. این یادگار ۸ سال دفاع مقدس با اشاره به اینکه جبهه مقاومت در فضای بسیار امیدوار کننده‌ای شکل گرفته است، گفت: امروز برادران عراقی، افغانی، سوری و لبنانی در کنار هم برای مقابله با استکبار هستند و این از برکت حضور حاج قاسم بود.

سردار شیخی تصریح کرد: شهید سلیمانی عزت داشت و بازوی اجرایی ولایت بود و با خون خود امت واحد اسلامی را ایجاد کرد بنا بر این همواره باید سر مراسم‌ها علاوه بر شهید قاسم سلیمانی یاد تمامی مدافعان حرم را گرامی بداریم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حضور حاج قاسم در شیراز نیز گفت: زمانیکه فرزند مرحوم آیت الله حائری پیشنهاد دعوت از شهید سردار حاج قاسم سلیمانی را برای حضور در مراسم یادبود آیت الله حائری مطرح کرد بنده این موضوع را با حاج قاسم در میان گذاشتم و ایشان نیز استقبال کرد.

سردار شیخی ادامه داد: حاج قاسم از مریدان مرحوم آیت الله حائری بود و همواره با احترام از ایشان یاد می‌کرد و خوشبختانه حضور شهید سردار سلیمانی در شیراز از یادگارها و خاطره‌های مردم سومین حرم اهلبیت (ع) شد.

اخبار مرتبط

کاهش جدی خطر کرونا با مراجعه به‌موقع به پزشک

حجت‌الاسلام شیرازی سخنران مراسم هشتم شهریور در ایلام است

آیت‌الله مکارم شیرازی: مردم به توصیه‌های کادر پزشکی پایبند باشند

0 نظر

ارسال نظر

capcha