مکتب سلیمانی تسلط دشمنان بر ایران را غیر ممکن کرد

مکتب سلیمانی تسلط دشمنان بر ایران را غیر ممکن کرد

به گزارش سراج24، ولی قاسمی صبح پنجشنبه در مراسم غبارروبی گلزار شهدای شهرستان و شهدای گمنام به مناسبت هفته مقاومت اظهار کرد: دفاع از آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره)، شهدای گرانقدر و مقام معظم رهبری برای همه آحاد جامعه اسلامی و نیز مدافعان حقوق مظلومین جهان ضروری است.

وی ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی و هفته مقاومت خاطرنشان کرد: گرامیداشت سالگرد شهادت مظلومانه حاج قاسم سلیمانی نباید محدود به برگزاری مراسم محدود شود چرا که از این فرصت‌ها باید در راستای معرفی «مکتب سلیمانی» به نسل حاضر استفاده شود.

معاون سیاسی و امنیتی فرماندار مشگین شهر به ولایتمداری شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: ولایتمداری تنها شاه کلید مقابله با توطئه‌های دشمنان است و حاج قاسم درس ولایتمداری را در تمام مسئولیت‌های خود به اثبات رساند و خود را سرباز ولایت خطاب کرد.

قاسمی شهید سردار سلیمانی را نماد مقاومت بین المللی عنوان کرد و افزود: ایران اسلامی با تقدیم شهدای مقاومت و علمی بیش از پیش در جهان ریشه انداخته و در صدور انقلاب اسلامی خون این شهدا مؤثر بوده است.

وی به آرمان‌ها و اهداف شهید سلیمانی اشاره کرد و گفت: آزادی خواهی، حمایت از مستضعفین جهان و مبارزه با مستکبرین و سلطه گران و نیز مردمداری از فضائل اخلاقی و آرمان‌های حاج قاسم بود که باید مسئولین و مدیران و خادمین مردم در هر پست و مقامی از این شهید بزرگوار درس بگیرند.

معاون سیاسی و امنیتی فرماندار مشگین شهر ادامه داد: دشمنان اسلام با ترور شهید حاج قاسم سلیمانی و دانشمندان پرافتخار هسته‌ای همچون شهید فخری زاده هرگز به اهداف شوم خود نخواهند رسید چرا که هزاران سردار سلیمانی و فخری زاده‌ها در همین مکتب تربیت یافته و سودای تسلط بر ایران اسلامی را غیر ممکن می‌کنند.

اخبار مرتبط

ویدئو/ جامعه ای سالم می شود که افراد صالح بر آن حاکم شود

ویدئو/ از مرد میدان تا مردم میدان

دشمنان در مقابله با جمهوری اسلامی هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha