برگزاری ۴۰ محفل انس با قرآن به مناسبت سالروز شهادت سردار دل‌ها

برگزاری ۴۰ محفل انس با قرآن به مناسبت سالروز شهادت سردار دل‌ها

به گزارش سراج24، حجت الاسلام محمد صالحی با بیان اینکه ۴۰ محفل انس با قرآن کریم در ایام سالروز شهادت سردار دل‌ها و دهه بصیرت برگزار می‌شود، اظهار کرد: برنامه‌های متعددی در بقاع متبرکه کرمانشاه بر بستر فضای مجازی اجرا شد.

وی افزود: به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهید مکتب حسینی، سپهبد حاج قاسم سلیمانی، و در راستای طرح کمک‌های مومنانه چهار هزار بسته معیشتی با نام متبرک ایشان در روز یکشنبه ۱۴ دی ماه میان نیازمند و خانواده‌های کم برخوردار توزیع می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با بیان اینکه سردار سلیمانی سرباز با بصیرت مکتب حسینی است، ادامه داد: دهه بصیرت یادآور خرداد ۱۳۴۲، ۱۲ و ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ بوده که تمامی این رویدادهای مهم در تاریخ انقلاب اسلامی در امتداد عاشورا است.

وی خاطرنشان کرد: دهه بصیرت نمایانگر تجدید بیعت مردم با امام، شهدا و آرمان‌های انقلاب اسلامی بوده که موجب شکست خوردن تمام توطئه‌ها و گستاخی دشمن شد، این بیداری عمومی باعث ادامه یافتن نهضت اباعبدالله الحسین (ع) شده و یادآور تمام رنج‌های متحمل شده ی مردم برای رسیدن به انقلاب است.

حجت الاسلام صالحی با اشاره شهادت مظلومانه حاج قاسم سلیمانی در عراق تصریح کرد: وی همچون ارباب بی کفن، اباعبدالله الحسین (ع)، در همان سرزمین به شهادت رسید که این امر نشان دهنده تخطی دشمنان از مناسبات بین المللی، شکستن حریم عراق و به شهادت رساندن مهمان آن کشور است.

اخبار مرتبط

اجرای نیات ۱۲ موقوفه مرتبط با عید غدیر در بیرجند

واکنش رئیس سازمان اوقاف به صدور حکم ابطال وقف آق‌مشهد

همه چشم در گرو کرم علی بن موسی الرضا(ع) دارند

0 نظر

ارسال نظر

capcha