تفکر لیبرال غربی یکی از مهمترین چالش‌های کشور است

 تفکر لیبرال غربی یکی از مهمترین چالش‌های کشور است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی شاهرودی بعد از ظهر چهارشنبه در مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی و سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در سمنان با بیان اینکه تفکر لیبرال یکی از مشکلات کشورمان است، تاکید کرد: رد پای این تفکر در فتنه ۸۸ نیز دیده می‌شد.

وی با اشاره به چالش‌های تفکر غربی در کشور، تاکید داشت: امروز شاهد نوعی از سرمایه‌داری همراه با قارون گرایی هستیم که ماحصل همین نگرش غربی است و به مشکلات کشور دامن می‌زند که در حوزه اقتصادی شاهد آن هستیم.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا دوقطبی‌سازی معیشت و مذاکره را دومین چالش کشور دانست که عده‌ای در صدد تحقق آن هستند و گفت: ایجاد آشوب و ناامنی در کشور یکی از سلاح‌های عده‌ای برای رسیدن به این هدف شوم است.

سعیدی شاهرودی با بیان اینکه هدف فتنه جدید این است که ایران مجبور به مذاکره شود، ابراز داشت: دشمنان می‌خواهند از درون این مذاکرات دولت غرب‌گرای دیگری را برای ایران بیرون آورند.

وی با بیان اینکه ولایت مداری و بصیرت افزایی دو رکن و محور اصلی مقابله با فتنه‌ها است، ابراز داشت: باید از الگوها و اسوه‌های این ولایت مداری و امثالی چون شهید سلیمانی همواره یاد کرد آن هم شهیدی که بصیرت، دشمن شناسی و مدیریت شرایط از دیگر شاخصه‌های اخلاقی ایشان بوده است.

به گزارش مهر، مراسم ویژه ۹ دی، سالگرد شهادت شهید سلیمانی، سالگرد حمله به عین الاسد، ایام فاطمیمه و اربعین شهید فاخری زاده به نام دهه بصیرت و ولایت نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

هراس غرب از اسم سرلشکر سلیمانی

«آیت‌الله مصباح» مشوق نسل جوان در فعالیت‌های فرهنگی بود

چراغ مسجدی که خاموشی ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha