منویات رهبر انقلاب در سال ۸۸ مورد مطالعه قرار بگیرد

منویات رهبر انقلاب در سال ۸۸ مورد مطالعه قرار بگیرد

به گزارش سراج24، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی پیش از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت نهم دی ماه در سالن شهدای گمنام ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج ضمن تسلیت ایام سوگواری فاطمیه به همه مسلمانان جهان اظهار کرد: دشمن وقتی که امید خود را از گروهک‌ها و دشمنان مرزی از دست می‌دهد به عوامل داخلی رو می‌آورد و در این راستا نیز از کسانی که مسئولیت داشتند استفاده می‌کند.

وی افزود: در تاریخ انقلاب اسلامی شاهد توطئه‌ها و دسیسه‌های متعددی از سوی دشمنان بودیم که در سایه الطاف الهی، منویات امام راحل و مقام معظم رهبری و حضور در صحنه مردم با بصیرت ایران این توطئه‌ها یکی پس از دیگری نقش بر آب شدند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان به حوادث پس از انتخابات سال ۸۸ اشاره کرد و گفت: فتنه ۸۸ واژه‌ای است که رهبر معظم انقلاب در حدود ۳۰ سخنرانی به آن اشاره کرده است و این مهم نشان دهنده عمق توطئه‌ها و دسیسه‌هایی است که دشمنان خارجی به همراه مزدوران داخلی آنها در آن سال عملیاتی کردند.

حجت الاسلام پورذهبی خاطرنشان کرد: دشمنان در سال ۸۸ توسط عوامل داخلی شبهات ایجاد کردند و این عوامل داخلی ناخودآگاه در زمین دشمن بازی کردند و کسانی که رأی نداده بودند را هم وارد میدان کردند.

وی افزود: برای جلوگیری از تکرار این شبهات و فتنه‌ها باید منویات رهبری در سال ۸۸ را بازبینی و مطالعه کنیم و در جلسات و نشست‌های تخصصی دستاوردهای نهم دی ماه را بررسی کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اظهار کرد: بصیرت در مطالعه، تفکر و در تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب است و هر فردی دلسوز و انقلابی باید این مهم را مدنظر داشته باشد.

خزایی جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج نیز در این مراسم اظهار کرد: حماسه نهم دی ماه نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و انقلاب ایستاده‌اند و بر خود واجب می‌دانیم که این روز مبارک را گرامی بداریم.

در ادامه این مراسم نیز از چند از خانواده‌های معزز شهرستان سنندج تجلیل به عمل آمد و حاضران در این مراسم با سردادن شعارهایی علیه فتنه گران بار دیگر با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.

اخبار مرتبط

ابلاغ پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب به خانواده مادر ژاپنی شهید دفاع مقدس

توصیه‌های رهبر انقلاب به زوج‌های جوان و خانواده‌ها

عذرخواهی رییس صداوسیما از رهبر معظم انقلاب

0 نظر

ارسال نظر

capcha