برادران اهل‌ تسنن و تشیع در برابر فتنه‌های صهیونیست مقاومت و مبارزه می‌کنند

برادران اهل‌ تسنن و تشیع در برابر فتنه‌های صهیونیست مقاومت و مبارزه می‌کنند

به گزارش سراج24، آخوند کسخله ظهر امروز در تجمع حماسه 9 دی در مصلی امام جعفر صادق (ع) در گنبدکاووس اظهار کرد: در زمان فتنه و توطئه‌های دشمنان باید بصیرت داشته و تابع ولایت فقیه باشیم تا دشمنان نتوانند نقشه‌های شوم خود را عملی کنند.
وی تصریح کرد: در حال حاضر هیچ یک از کشورهای عربی در مقابل زورگویی‌های دشمنان به ویژه صیهونیست عکس‌العمل نشان نداده و طرح دوستی با دشمنان ریختند.
مدیر و مدرس حوزه علیمه «قره‌ماخر» گنبدکاووس خاطرنشان کرد: تا زمانی که مردم خوب ایران با هر قوم و مذهبی  اتحاد و انسجام خود را حفظ کرده و پشتیبان ولایت فقیه باشند دشمنان نمی‌توانند خدشه‌ای به نظام جمهوری اسلامی وارد کنند.
* جوانان انقلابی با بصیرت خود جهت‌گیری رهبر معظم انقلاب را بدون بیان صریح تشخیص دهند
امام جمعه گنبدکاووس در این مراسم اظهار کرد: مردم به ویژه جوانان انقلابی باید آنچنان بصیرت داشته که جهت‌گیری رهبر معظم انقلاب را بدون بیان صریح تشخیص داده و در آن مسیر گام بردارند.
وی  با اشاره به پیروزی مردم در حماسه 9 دی تصریح کرد: عنایت و لطف خداوند، ولایت مداری و دینداری مردم و حضور همیشگی مردم در صحنه از عوامل مهم پیروزی مردم در فتنه 88 و حماسه روز 9 دی بود.
حجت الاسلام محمود ترابی خاطرنشان کرد: باطن موفقیت نظام جمهوری اسلامی ایران در حضور همیشگی مردم در تمام صحنه‌های انقلابی است.
وی ابراز کرد: مردم ما هر زمان  که احساس کردند نیاز به حضور در صحنه‌ها است وارد میدان شده و از جان، آبرو و مال خود هزینه کرده و با خاک‌باختگی، ایثار و فداکاری برای حفظ این نظام تلاش کردند.
امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به سالگرد «شهادت سردار سلیمانی» و چهلمین روز شهادت دکتر فخری‌زاده بیان کرد: «سردار سلیمانی» نمونه و الگو اسوه مقاومت در جهان اسلام بوده و عامل مهم وحدت جبهه مقاومت بعد از شهادت مظلومانه‌اش شده و «شهید فخری‌زاده» نیز مایه مباهات جهان اسلام است.
در این مراسم حضار با شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر صهیونیست» انزجار خود را نسبت به دشمنان نشان دادند.

اخبار مرتبط

ایران بزرگترین حامی مقاومت لبنان در جنگ ۳۳ روزه بود

مقاومت مسلحانه تنها راه مقابله با صهیونیستهاست

پیروزی جبهه مقاومت در منطقه نشات گرفته از فرهنگ ۱۵ خرداد است

0 نظر

ارسال نظر

capcha