برادران اهل‌ تسنن و تشیع در برابر فتنه‌های صهیونیست مقاومت و مبارزه می‌کنند

برادران اهل‌ تسنن و تشیع در برابر فتنه‌های صهیونیست مقاومت و مبارزه می‌کنند

به گزارش سراج24، آخوند کسخله ظهر امروز در تجمع حماسه 9 دی در مصلی امام جعفر صادق (ع) در گنبدکاووس اظهار کرد: در زمان فتنه و توطئه‌های دشمنان باید بصیرت داشته و تابع ولایت فقیه باشیم تا دشمنان نتوانند نقشه‌های شوم خود را عملی کنند.
وی تصریح کرد: در حال حاضر هیچ یک از کشورهای عربی در مقابل زورگویی‌های دشمنان به ویژه صیهونیست عکس‌العمل نشان نداده و طرح دوستی با دشمنان ریختند.
مدیر و مدرس حوزه علیمه «قره‌ماخر» گنبدکاووس خاطرنشان کرد: تا زمانی که مردم خوب ایران با هر قوم و مذهبی  اتحاد و انسجام خود را حفظ کرده و پشتیبان ولایت فقیه باشند دشمنان نمی‌توانند خدشه‌ای به نظام جمهوری اسلامی وارد کنند.
* جوانان انقلابی با بصیرت خود جهت‌گیری رهبر معظم انقلاب را بدون بیان صریح تشخیص دهند
امام جمعه گنبدکاووس در این مراسم اظهار کرد: مردم به ویژه جوانان انقلابی باید آنچنان بصیرت داشته که جهت‌گیری رهبر معظم انقلاب را بدون بیان صریح تشخیص داده و در آن مسیر گام بردارند.
وی  با اشاره به پیروزی مردم در حماسه 9 دی تصریح کرد: عنایت و لطف خداوند، ولایت مداری و دینداری مردم و حضور همیشگی مردم در صحنه از عوامل مهم پیروزی مردم در فتنه 88 و حماسه روز 9 دی بود.
حجت الاسلام محمود ترابی خاطرنشان کرد: باطن موفقیت نظام جمهوری اسلامی ایران در حضور همیشگی مردم در تمام صحنه‌های انقلابی است.
وی ابراز کرد: مردم ما هر زمان  که احساس کردند نیاز به حضور در صحنه‌ها است وارد میدان شده و از جان، آبرو و مال خود هزینه کرده و با خاک‌باختگی، ایثار و فداکاری برای حفظ این نظام تلاش کردند.
امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به سالگرد «شهادت سردار سلیمانی» و چهلمین روز شهادت دکتر فخری‌زاده بیان کرد: «سردار سلیمانی» نمونه و الگو اسوه مقاومت در جهان اسلام بوده و عامل مهم وحدت جبهه مقاومت بعد از شهادت مظلومانه‌اش شده و «شهید فخری‌زاده» نیز مایه مباهات جهان اسلام است.
در این مراسم حضار با شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر صهیونیست» انزجار خود را نسبت به دشمنان نشان دادند.

اخبار مرتبط

مقاومت و دفاع نظامی مناسب حق مشروع و انسانی مردم فلسطین است

مقاومت ملت ایران همه قدرت‌های استکباری را به زانو درآورده است

خط مقاومت رسانه در مقابل تهاجم استکبار تشکیل شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha