۹ دی روز تجدید عهد با حکمت و دوراندیشی است

۹ دی روز تجدید عهد با حکمت و دوراندیشی است

به گزارش سراج24، دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن گرامیداشت ۹ دی و تجدید بیعت با رهبر حکیم انقلاب، تأکید کرد: به برکت خون شهدا و حضور مستحکم مردم در مقابل دشمنان ایران اسلامی مسیر رشد را محکم و استوار خواهد برداشت و با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی علی‌رغم تمام بدخواهی‌ها به نقطه مطلوب خود یعنی تمدن نوین اسلامی خواهد رسید.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

رهبر معظم انقلاب:

در شرائط فتنه، کار دشوارتر است؛ تشخیص دشوارتر است. البته خدای متعال حجت را همیشه تمام می‌کند

تاریخ ایران اسلامی سرشار از روزهای پرشور و خروش بوده است و مردم ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی مهمترین پشتیبان و پاسدار انقلاب و ارزش‌های آن بوده‌اند.

سال ۱۳۸۸ در حالیکه انتخابات ریاست جمهوری با مشارکت بالا برگزار شده بود، برخی بی‌اعتنا به قوانین کشور و ظرفیت‌های‌ حقوقی برای پاسخگویی به اعتراضات، ماه‌ها کشور را درگیر فتنه‌گری خود کرده و مشکلات و خسارات عدیده‌ای را به بار آوردند که نا امنی اجتماعی فراوانی را برای مردم به‌وجود آورد و امنیت ملی کشور را به مخاطره انداختند.

حامیان فتنه بدون توجه به فرمایشات رهبر حکیم انقلاب «مدظله‌العالی» و دلسوزان کشور و با دروغ بزرگ تقلب در انتخابات در دام طراحی شده از جانب زخم خوردگان از انقلاب و مردم ایران حرکت کرده و همراه با دشمنان قسم خورده کشور موجبات خشنودی ایشان را فراهم کردند که این اقدامات مستبدانه فتنه‌گران دل مردم دلسوز، متدین و انقلابی را خون و آرامش خاطر همگان را مختل کرد.

اوج این جسارت و بی‌شرمی زمانی رقم خورد که مردم عاشق حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) در روز عاشورا مشغول عزاداری بودند و اغتشاشگران و فتنه‌گران با حرمت‌شکنی به ساحت مقدس ایشان روی دیگر خود را نیز نشان دادند و مردمی که با عشق به حضرت اباعبدالله الحسین(ع) طاغوت ستمشاهی را شکست داده و در دفاع مقدس نیز با همین روحیه در مقابل دشمنان ایستادگی کرده بودند به خروش آمده و در راهپیمایی عظیم و تاریخی ۹ دی به فتنه و اغتشاش خاتمه دادند.

۹ دی، روز تجدید عهد با حکمت، دوراندیشی، سلامت و صلابت رهبری الهی است که جز برای رضای خدا سخن نمی گوید و اراده و گام های او برای حمایت از تمامیت جمهوری اسلامی ایران و تامین منافع عمومی مردم و استقرار جامعه اسلامی است.

به راستی این حجم و سطح از انسجام عمومی در هیچ جای جهان بدیلی ندارد و مردم بصیر و انقلابی در راه دفاع از دین و کشور مقابل دشمنان اسلام و ایران ایستادگی و استقامت تاریخی دارند و مردم با تکیه به ولی فقیه زمان و غیرت و بصیرت مستکبران را نا امید کرده و نصرت الهی را رقم زدند و ایران اسلامی در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) در عصر غیبت از فتنه‌های زمان پیروز و سربلند بیرون آمده و خواهد آمد.

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، با گرامی‌داشت ۹ دی «روز بصیرت و میثاق با ولایت» و تجدید بیعت با رهبر حکیم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای «مدظله‌العالی» همه فرهیختگان به بازخوانی ابعاد حماسه ۹ دی دعوت می‌کند و تأکید می‌کند که به برکت خون شهدا و مجاهدت‌های ایثارگران با حضور مستحکم مردم در مقابل دشمنان، ایران اسلامی مسیر پیشرفت را محکم و استوار خواهد برداشت و با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی علی‌رغم تمام بدخواهی‌ها به نقطه مطلوب خود یعنی تمدن نوین اسلامی خواهد رسید و ان‌شاءالله پرچم انقلاب به دست صاحب اصلی آن یعنی حضرت مهدی(عج) تحویل خواهد شد.

اخبار مرتبط

بزرگداشت یوم‌الله ۹ دی از طریق وبینار در شیراز

حماسه ۹ دی بیانگر بصیرت و ولایت مداری مردم است

مردمی بودن روز ۹ دی باید حفظ شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha