حماسه ۹ دی تجلی پیوند امت با ولایت است

حماسه ۹ دی تجلی پیوند امت با ولایت است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام رضا دیلمی اظهار کرد: حماسه یوم الل ۹ دی، تجلی بصیرت و پیوند امت با ولایت و بخشی از هویت و تاریخ انقلاب اسلامی است.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان افزود: امسال این ایام مزین به یاد و نام سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی و همچنین دانشمند شهید هسته ای دکتر فخری زاده شده که از مفاخر ماندگار و تربیت یافتگان مکتب امامین انقلاب اسلامی هستند.

وی در ادامه با اشاره به سه عامل اساسی خلق حماسه ۹ دی گفت: سه عامل اساسی ایمان راسخ به ذات اقدس الهی و باورهای اعتقادی مردم، ظرفیت، عظمت و فرهنگ عاشورایی و مدیریت حکیمانه رهبری نظام جمهوری اسلامی ایران از علل خلق حماسه ۹ دی است.

دیلمی بیان کرد: در حماسه ۹ دی مردم با ایمان و بصیرت و شناخت دقیق دشمن، نشان دادند که ولایت فقیه خط قرمز آن‌ها است.

وی گفت: در حماسه ۹ دی، ایادی استکباری و سران فتنه گر، بار دیگر سیلی سخت از یک ملت بیدار خوردند و فهمیدند مردم ایران آگاه، بصیر و ولایتمدار هستند و در دفاع از ارزش ها، عاشورایی در صحنه حاضر می شوند و مصداق بارز آن تقدیم بیش از ۲۳۰ هزار شهید و آلاله برای تعالی اسلام و انقلاب است.

دیلمی افزود: بر اساس سخن مقام معظم رهبری، حماسه ۹ دی ماندگار شد لذا نباید فراموش شود بلکه باید زوایای آن برای نسل جدید و بویژه جوانان، تبیین و روشنگری شود.

وی تصریح کرد: یوم الله ۹ دی، روز اعلام وفاداری به انقلاب و دفاع از میراث امام و شهداست روزی است که ملت غیور ایران اسلامی، سیلی محکمی به ایادی استکباری و فتنه گران زدند.

اخبار مرتبط

تجربه دفاع مقدس نبود، نمی‌توانستیم با فتنه‌ها مقابله کنیم

تفاوت میان اعتراضات اخیر آمریکا با فتنه 88

تداوم راه حاج قاسم با تبعیت از ولایت میسر است

0 نظر

ارسال نظر

capcha