توزیع هزار بسته غذایی میان ایتام در طرح مادرانه

توزیع هزار بسته غذایی میان ایتام در طرح مادرانه

به گزارش سراج24، سیدمهدی سیدبابایی، جانشین کانون و مجتمع فرهنگی و آموزشی بصیر تهران اظهار داشت: این کانون ۱۲ سال است که به صورت مستمر کمک‌رسانی و رفع نیازهای خانواده‌های نیازمند را در دستور کار داشته است و از ۲۴ خانواده تحت پوشش، این کمک‌رسانی‌ها آغاز شد که امروز به بیش از ۲۰۰ خانواده رسیده و به صورت مستمر خدمات ما را دریافت می‌کنند.

توزیع ۱۵۰۰ بسته غذایی میان نیازمندان

وی با اشاره به اینکه بعد از شیوع ویروس کرونا و بیانات مقام معظم رهبری در خصوص رزمایش همدلی توان خدمات‌رسانی این مجموعه برای کمک به نیازمندان بسیج شد، تصریح کرد: تاکنون ۱۵۰۰ بسته غذایی میان نیازمندان در ورامین، ملارد، اسلامشهر، حومه تهران و قم توزیع شده است و حتی کمک‌رسانی‌هایی نیز به طلاب محصل خارجی در قم و تهران داشتیم که الحمدلله آثار بسیاری خوبی داشته و باب تعامل و همکاری‌های بعدی را با این افراد برای ما باز کرده است.

سیدبابایی با اشاره به اینکه در قم ۳۰ طلبه از کشورهای پاکستان، هند، ساحل عاج و ... زیر پوشش ما هستند، گفت: از ابتدای کرونا در قالب جمع‌آوری کمک‌های مردمی توانستیم ۱۵۰۰ بسته غذایی تهیه و میان نیازمندان توزیع کنیم.

اجرای طرح مادرانه همزمان با روز مادر

جانشین کانون فرهنگی بصیر تهران با اشاره به اینکه در روز ۱۰ بهمن‌ماه سالروز میلاد حضرت زهرا(س) بنا داریم طرح مادرانه را برای کمک به ایتام برگزار کنیم، گفت: در این طرح بناست هزار بسته غذایی میان ایتام توزیع کنیم.

وی با اشاره به برنامه‌های مختلف فرهنگی و آموزشی این مجتمع گفت: ۷۰ دانش‌آموز نخبه هم‌اکنون تحت آموزش این مجتمع در زمینه‌های اعتقادی، احکام، عقاید، قرآن و همچنین آموزش‌های علوم روز مانند تدوین و فتوشاپ هستند که این تنها بخشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های آموزشی ماست.

اخبار مرتبط

توزیع ۷۱ هزار پرس غذای متبرک در میان نیازمندان

رشد ۴۱ درصدی کمک‌های حامیان طرح‌ اکرام ایتام در استان مرکزی

اجرای طرح هر کارمند یک حامی معنوی در استان سمنان

0 نظر

ارسال نظر

capcha