۹ دی، آیینه تمام نمای بصیرت، بیداری و هوشیاری ملت ایران است

۹ دی، آیینه تمام نمای بصیرت، بیداری و هوشیاری ملت ایران است

به گزارش سراج24، به مناسبت ۹ دی سالروز حماسه آفرینی ملت ایران در مقابل بدخواهان نظام اسلامی و روز بصیرت شورای هیات‌های مذهبی و هیئت رزمندگان اسلام شهرستان کهگیلویه بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: پاسداشت حماسه ۹ دی ضامن تجلی هویت و ماهیت انقلاب اسلامی و بصیرت ملت ایران در صحنه های سر نوشت ساز تاریخی است .

حماسه نهم دی آیینه تمام نمای بصیرت ،بیداری و هوشیاری ملت ایران و صحنه شکست و رسوایی دشمنان قسم خورده ی انقلاب و نظام اسلامی است و نشان داد جنگ تبلیغاتی و عملیات روانی رسانه های امپریالیستی ،صهیونیستی در حمایت از فتنه ی ۸۸ تاثیر ی در پایبندی مردم ایران به آرمان های انقلاب و رهبری نداشته بلکه این آزمون بزرگ به تنهایی به یکی از قله های تاریخ این کشور تبدیل شد .

حماسه نهم دی ادامه حرکت مومنانه و عالمانه ی ملت ایران در تداوم انقلاب اسلامی و مصداق ولایت مداری آنان و فرصتی برای تولید و نمایش قدرت انقلاب و نظام،معرفی و تصریح کرده است .

نهم دی نمایشگر فصل نوینی از بصیرت و ولایت مداری ملت ایران را در یکی از حساس ترین و سرنوشت ساز ترین عرصه های رویارویی با دشمنان فتنه افروز رقم زده است .

حماسه نهم دی نشان داد که انقلاب اسلامی ونظام برخاسته از آن همواره با دست قدرت و هدایت الهی و اتکا به مردم مومن ،ولایت مدار و با بصیرت ایران از میدان های خطر و تهدید با سر بلندی عبور کرده و حرکت توفنده خود را برای دستیابی به آرمان های بلند امام (ره)و شهیدان گرانقدر ادامه میدهد .

بی تردید ملت شریف ایران با تاسی به آموزه های راهبردی حماسه نهم دیماه و تمسک به منویات و رهنمود های راه گشای مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای مدّ ظله العالی با حضور در صحنه های نیاز انقلاب اسلامی ایستادگی خود را بر اصول و ارزش های اسلام
و انقلاب فریاد خواهند زد.

ما این روز بزرگ را که با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا صدیقه کبری و سالروز شهادت سید الشهدای مقاومت سردار دلها شهید والا مقام حاج قاسم سلیمانی و چهلمین روز شهادت دانشمند گرانقدر هسته ای شهید (محسن فخری زاده ) تقارن پیدا کرده است گرامی میداریم و از هیات مذهبی ،کانون ها، مداحان و همه ی مردم شریف استان کهگلویه و بویر احمد دعوت مینماییم که در این موقعیت کرونایی بامراعات دستور العمل های بهداشتی و با هماهنگی ستاد های مبارزه با کووید ۱۹مراسمات عزاداری این مناسبت های بزرگ را با شکوه و در خور شان به پادارند.

اخبار مرتبط

شانزدهمین نشست بصیرتی قرارگاه جهادی بصیرتی پنج تن آل عبا(ع) برگزار می شود

ویدئو/تواصی به صبر و بصیرت؛ راه مقابله با دشمنان و محافظت از مؤمنان

نیازمند بصیرت فناورانه در آموزش مجازی هستیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha