استفاده از ظرفیت های تبلیغی دفتر تبلیغات در حل آسیبهای اجتماعی

استفاده از ظرفیت های تبلیغی دفتر تبلیغات در حل آسیبهای اجتماعی

به گزارش سراج24، سید محمود میرفیضی شنبه شب در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای تبلیغات اسلامی در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه خداوند را شاکریم که توفیق حاصل شد در دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم حضور پیدا کنیم و از دستاوردهای ده ساله و رویکرد مسئله محوری دفتر بازدیدی داشته باشیم، گفت: با توجه به تأکیدی که مقام معظم رهبری نسبت به مسئله محوری و حل موضوعات جامعه دارند، استنباط بنده این است که دفتر تبلیغات اسلامی با تغییر رویکرد به مسئله محوری در حل بسیاری از مسائل می‌تواند اثربخش باشد.

فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به اینکه عمده مشکل جامعه، نبود راهکارهای مؤثر برای حل مسائل روز است، ادامه داد: به جای اینکه مسائل را بررسی کنیم و بر اساس آن به راهکارهای مؤثر در حل مشکل برسیم، آنها را نادیده گرفته و کمتر به آن توجه می‌کنیم.

وی افزود: با توجه به اینکه انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی است و آنچه در این دستاوردها در نمایشگاه دفتر تبلیغات اسلامی دیدم، توجه به این مسأله محوری است که در قالب قطب‌های فکری و فرهنگی به آن پرداخته شده است.

سیدمحمود میرفیضی با بیان اینکه پلیس حسگر جامعه است و عمده مشکلاتی که در حوزه پلیس داریم، موضوعات جرایم و مسائلی بوده که در سطح جامعه اتفاق می‌افتد، گفت: بسیاری از این موضوعات که به عنوان کارشناس با آن برخورد می‌کنیم و کالبدشکافی می‌شود، متوجه می‌شویم اکثر موضوعات ریشه در موضوعات فرهنگی، اعتقادی و اجتماعی دارد.

وی با تاکید بر اینکه راهکار حل خیلی از موضوعات با راهکارهای انتظامی و قضائی برطرف نمی‌شود و باید با راهکارهای فرهنگی این موضوعات مرتفع گردد، افزود: استنباط بنده این است که ظرفیت‌های دفتر تبلیغات اسلامی در عرصه‌های پلیسی، مخصوصاً در عرصه‌های آسیب‌های اجتماعی و اقشاری خیلی می‌تواند کمک کننده باشد.

اخبار مرتبط

همه مراجع تقلید واکسن دریافت کرده اند

رونمایی از شهر مجازی برای فعالان فضای مجازی

۱۲ هزار بسته معیشتی توسط اوقاف قم توزیع شده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha