یادواره سردار سلیمانی در یزد برگزار می‌شود

یادواره سردار سلیمانی در یزد برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، سردار رضا پورشمسی، عصر امروز در نشست راهبردی سپاه الغدیر استان یزد اظهار داشت: امسال دومین کنگره ملی ۴ هزار شهید دارالعباده و دارالعلم است و یادواره‌های شهرستانی در حال حاضر در حال برگزاری است.

وی بیان کرد: سه‌شنبه هفته جاری، یادواره سردار سرافراز اسلام و انقلاب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و هزار و ۶۵۰ شهید شهرستان یزد در ورزشگاه شهید نصیری برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد عنوان کرد: همراه با این یادواره، ۴ هزار بسته معیشتی، ۱۱۰ سری جهیزیه، ۴۰۰ ذبح قربانی و تحت پوشش قرار گرفتن هزار و ۶۵۰ یتیم استان یزد انجام می‌شود.

پورشمسی بیان کرد: امسال همچنین در قالب کنگره بزرگداشت ۴ هزار شهید استان یزد، مسئولان استان با تمام این خانواده‌های شهدا دیدار و از آنها دلجویی می کنند.

وی ادامه داد: هفته گذشته از خانواده ۷۵۰ شهید استان یزد سرکشی و دیدار و دلجویی صورت گرفت و دیدار با بقیه خانواده‌های شهدا هم این هفته انجام می‌شود.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد عنوان کرد: برای کنگره امسال ۴۰ برنامه شاخص و ویژه در نظر گرفته شده و تمام این برنامه ها در حال انجام است و با کمک کمیته امداد و استانداری و دیگر نهادها این اقدام در حال انجام است.

اخبار مرتبط

دوره کشوری طرح ولایت برگزار می‌شود

در اندیشه علامه مصباح یزدی بشر نمی‌تواند بدون خدا قانونگذاری کند

۶ کتاب با محوریت شهدای دانشجو در یزد منتشر می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha