برگزاری مراسم گرامیداشت سردار دل‌ها در کرمانشاه

برگزاری مراسم گرامیداشت سردار دل‌ها در کرمانشاه

به گزارش سراج24، مهدی عبدالمالکی صبح امروز اظهار کرد: مراسم گرامیداشت سردار دل‌ها با همکاری سپاه حضرت نبی اکرم (ص) به صورت محدود با حضور مدیران ارشد استان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه به زودی زمان، مکان، قاری و سخنران مراسم اعلام می‌شود، افزود: فضاسازی شهری با نصب بنر با موضوعاتی همچون وصیت نامه سردار دل‌ها و شعارهای مربوطه از هشت دی ماه انجام می‌شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: ۶ دی ماه برنامه ویژه با همکاری حمل و نقل و ترافیک شهرداری برای تاکسی‌رانی و اتوبوس‌رانی در ایام شهادت حضرت زهرا (س) و سردار دل‌ها برگزار می‌شود.

عبدالمالکی با اشاره به شروع مسابقه کتاب‌خوانی از ۱۵ آبان ماه با نام مکتب سلیمانی، گفت: آخرین مهلت شرکت در این مسابقه ۱۳ دی ماه است و به ۱۰ نفر برتر جوایزی نیز اهدا خواهد شد و کتاب سرباز ولایت سردار دل‌ها به مسابقه گذاشته و بالغ بر هزار و ۵۰۰ جلد از آن توسط سازمان به مردم تحویل داده شده است.

وی با بیان اینکه پوستر فاخر سردار سلیمانی با تیراژ بالا از هشت دی ماه به صورت گسترده پخش می‌شود خاطرنشان کرد: جشنواره مجازی سرود بسیج به مناسبت اولین سالگرد سردار دل‌ها موضوعات اولین حاج قاسم سلیمانی، گام دوم انقلاب اسلامی، شهدای مدافع سلامت و استکبارستیزی با همکاری معاونت فرهنگی هنری سپاه حضرت نبی اکرم (ص) و مرکز آفرینش‌های هنری بسیج برگزار می‌شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه ادامه داد: عصر شعر با همکاری حوزه هنری با حضور شخصیت‌های ملی و انجمن شعر رضوی در عصر روز ۱۲ دی ماه برگزار می‌شود و کلیپ فاخر سردار دل‌ها در واحد سرود و موسیقی با همکاری و همخوانی گروه تواشیح در حال تهیه است.

عبدالمالکی بیان کرد: سرودی توسط گروه تواشیح طی سه ماه اخیر آماده شده که از روز هشتم دی ماه به صورت سیار در سطح شهر اجرا می‌شود که از تجمع نیز جلوگیری شود.

اخبار مرتبط

چهاردهمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود

پرستار کرمانشاهی با ابتلا به کرونا درگذشت

چهلمین سالگرد شهید محراب آیت الله مدنی برگزار می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha