قدردانی از ارسال ایده‌های خلاق به یادواره رسانه‌ای مکتب سلیمانی

قدردانی از ارسال ایده‌های خلاق به یادواره رسانه‌ای مکتب سلیمانی

به گزارش سراج24 به نقل از دبیرخانه نخستین یادواره رسانه‌ای مکتب سلیمانی، بهرام سروری نژاد دور کمیسیون صدای نخستین یادواره رسانه‌ای مکتب سلیمانی گفت: در بررسی آثار رادیویی ارسال شده به این یادواره، شاهد ایده‌های خلاقانه و طرح‌ها نو در پرداختن به موضوع بودیم.

وی با اشاره به تعداد بالای ارسال شده به دبیرخانه یادواره اظهار کرد: مجموعه آثاری که در آیتم‌های مختلف رادیویی ارسال شده بود با دقت نظر مورد ارزیابی قرار گرفتند و منتخبین هر بخش معرفی شدند. این در حالی است که در برخی از بخش‌ها با آثاری خلاقانه و نوآورانه روبرو شدیم؛ خلاقیت این آثار مربوط به عدم استفاده پدیدآورندگان از آرشیو بود به این ترتیب که تلاش زیادی صورت گرفته بود تا طرحی نو ارائه شود.

داور کمیسیون صدای نخستین یادواره رسانه‌ای مکتب سلیمانی با بیان اینکه نگارش یک متن قوی و تبدیل آن به برنامه رادیویی یک کار نو و در عین حال دشوار است گفت: این ویژگی در برخی آثار ارسال شده به دبیرخانه مشهود بود. در بخش نمایش‌های بلند رادیویی هم برخی آثار در استفاده از امکانات صوتی، عملکرد خلاقانه‌ای داشتند.

سروری‌نژاد گفت: در کمیسیون صدا تلاش کردیم در ارزیابی این آثار هم به معیارهای هنری و ایده‌های نو توجه کنیم و هم عدالت را مد نظر داشته باشیم و در مجموع ارزیابی صادقانه‌ای داشته باشیم.

اخبار مرتبط

یادواره سردار سلیمانی در یزد برگزار می‌شود

یادواره شعر فخر ایران گامی موثر در معرفی شهید فخری زاده است

یادواره شهدای غواص لشگر انصارالحسین(ع)

0 نظر

ارسال نظر

capcha