مقاومت فلسطین:

رزمایش مشترک، نشانه اتحاد مقابل دشمن و سازشگران است

 رزمایش مشترک، نشانه اتحاد مقابل دشمن و سازشگران است

به گزارش سراج24، «خالد الازبط» سخنگوی جنبش «المقاومة الشعبیة» فلسطین رزمایش پیش روی گروه‌های مقاومت فلسطینی را در نوع خود و در زمان کنونی منحصر به فرد دانست.

صبح چهارشنبه اتاق عملیات مشترک گروه‌های فلسطینی در نوار غزه از برگزاری اولین مانور مشترک خبر دادن و بیانیه‌ای در این خصوص صادر کرد. در بیانیه اعلام شد که جزئیات و زمان این رزمایش متعاقبا اعلام خواهد شد.

الازبط گفت، این رزمایش در حالی برگزار می‌شود که دشمن صهیونیستی به دنبال تحمیل واقعیت‌هایی جدید در خاک فلسطین است.

این مسئول فلسطینی تاکید کرد: «ما به دشمن اسرائیلی نشان می‌دهیم که نمی‌تواند فرزندان ما را هدف بگیرد و با پاسخ آن روبه‌رو نشود.»

الازبط این رزمایش مشترک را نشانه وحدت میان گروه‌های فلسطینی خواند و گفت: «همه شاخه‌های نظامی مقاومت با هماهنگی مشترک در داخل اتاق مشترک گروه‌های فلسطینی پیش می‌روند.»

او تصریح کرد: «پیام‌های رزمایش مشترک این است که مقاومت با همه توان و گروه‌های خود آماده پاسخ به هر تجاوزی است. رزمایش مشترک می‌گوید کشورهای سازشگر هر تعداد که باشند و هر چقدر که پول به دشمن صهیونیستی بدهند، مقاومت فلسطین متحد و یکپارچه دربرابر توطئه‌ها تا آزادسازی فلسطین باقی می‌ماند».

اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین امروز دوشنبه اعلام کرد که این رزمایش بین گروه‌هایش در راستای تقویت همکاری‌ها و اقدام مشترک میان گروه‌های مقاومت و نمایانگر تلاش‌ها برای افزایش آمادگی رزمی به شکل دائم و مستمر و نشانه آمادگی جنگی آنها است.

این نهاد در سپتامبر گذشته اعلام کرده بود که هرگز به دشمن صهیونیستی اجازه هدف قرار دادن ملت فلسطین را نخواهد داد و هر حمله با پاسخ متقابل همراه خواهد شد و رژیم صهیونیستی نمی‌تواند به محاصره ظالمانه غزه ادامه دهد.

اخبار مرتبط

سامانه‌های پدافندی ایران موفق به رهگیری جنگنده‌های اسرائیلی در سوریه شده‌اند

پهپادهای مقاومت غزه دردسر جدید رژیم صهیونیستی

مهمترین دستاورد نبرد سیف القدس وحدت فلسطینیان بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha