کتاب تاریخ شفاهی سه تن از روحانیون مبارز انقلابی لرستان چاپ می‌شود

کتاب تاریخ شفاهی سه تن از روحانیون مبارز انقلابی لرستان چاپ می‌شود

به گزارش سراج24، سرهنگ پاسدار «محسن رشیدی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان در دیدار با حجت الاسلام «احد عبداللهی» مدیر حوزه علمیه لرستان، اظهار داشت:  آمار بالای  شهدای روحانی در دوران دفاع مقدس نشان از  اهمیت تربیت و پرورش جوانان در مکتب روحانیت  دارد.

وی با بیان اینکه آمار کتاب‌های چاپ و منتشر شده در خصوص دفاع مقدس رضایت بخش نیست، افزود: تاکنون در خصوص شهدای روحانی آنگونه که  شایسته است، اثر قابل توجهی چاپ و منتشر نشده است.

رشیدی تصریح کرد: کتاب تاریخ شفاهی سه تن از روحانیون مبارز انقلابی استان لرستان که عمری در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده اند به نام های حجت الاسلام «حسن ایمانی»، حجت الاسلام «سید تاج الدین طاهری» و  حجت الاسلام  «خورشیدوند» در دست اقدام هستند و در آینده نزدیک چاپ و منتشر می‌شوند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان عنوان کرد: مطالب  کتب دفاع مقدس باید جوابگوی سئوالات جوانان و نسل های آینده در مورد این مقطع از تاریخ کشورمان باشد.

این مسئول به استفاده از ظرفیت خیرین و خانواده های شهدا در چاپ کتب خاطرات و زندگینامه شهدا تاکید کرد و افزود: مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس، با یک محتوای غنی می‌تواند پاسخگوی سئوالات مراجعه کنندگان باشد.

وی بیان کرد: محتویات درون موزه‌های دفاع مقدس باید مربوط به نقش همه اقشار و گروهها در دفاع مقدس باشد.

اخبار مرتبط

تقرب به درگاه خداوند در گِرو بهره‌برداری از شب‌های قدر است

توزیع ۱۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان رومشکان لرستان

اجرای ششمین مرحله توزیع کمک‌های مومنانه در لرستان

0 نظر

ارسال نظر

capcha