خراسان شمالی، پنج شنبه این هفته میزبان رئیس قوه قضائیه خواهد بود

 خراسان شمالی، پنج شنبه این هفته میزبان رئیس قوه قضائیه خواهد بود

به گزارش سراج24، حجت الإسلام والمسلمین جعفری بیان کرد: هر چند قرار بود  این استان قبل از این، از ریاست قوه قضائیه میزبانی کند و به همین اعتبار برنامه این سفر نیز پیش از این پیش بینی شده بود اما به لحاظ شرایط خاص کشور از حیث شیوع ویروس کرونا  و اینکه  خراسان شمالی در وضعیتی قرمز قرار داشت و بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا  نیز مبنی بر منع ورود و خروج از تعدادی از کلان شهرها وضعیت به گونه ای بود که امکان انجام سفر  با وجود مقدمات اولیه، فراهم نشد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل دادگستری خراسان شمالی، وی با بیان اینکه برنامه های این سفر با در نظر گرفتن  ملاحظات و با رعایت پروتکل ها و شیوه نامه های بهداشتی پیش بینی شده و منطبق با این روال  انجام خواهد شد،  گفت: طبق زمانبندی تعیین شده وضعیت قضایی استان و سازمان های تابعه  با حضور ریاست قوه قضائیه و تعدادی از معاونین و جمعی از مقامات عالی قضائی  مورد بررسی و  ارزیابی قرار می گیرد.

وی با  تبیین  فرصت ها، ظرفیت ها و قابلیت های این استان در ابعاد مختلف به برخی از مشکلات و کمبودها نیز  اشاره و  ابراز امیدواری کرد: میزبان شایسته ای باشیم و در عین حال بتوانیم از حضور  ارزشمند و با خیر و برکت ریاست قوه قضائیه و  این سفر  مهم نهایت استفاده را ببریم.

جعفری گفت: دیدار با همکاران قضایی و اداری و اعضاء و کارکنان شوراهای حل اختلاف، نخبگان،اقشار و اصناف، گروه های جهادی و به ویژه مدیران و مسؤولین استانی به منظور بررسی موضوعات و مسائل مهم استان در حوزه های مختلف از برنامه های احتمالی ریاست قوه قضائیه خواهد بود.

وی افزود: فرایند اجرای برنامه های ریاست قوه قضائیه مطابق با نظر مسؤولین دانشگاه علوم پزشکی استان و با رعایت صد درصدی  پروتکل های بهداشتی و البته به لحاظ محدودیت های زمانی  به صورت فشرده پیش بینی شده است. 

اخبار مرتبط

دعوت جمعی از دانشگاهیان دانشگاه تهران از آیت‌الله رئیسی برای حضور در انتخابات

تمام دستگاه‌ها با همه ظرفیت خود برای تحقق شعار سال تلاش کنند

دستور آیت الله رئیسی برای رفع موانع قضایی 2 کارخانه در بروجرد با 900 کارگر

0 نظر

ارسال نظر

capcha