شهید خدابخش بحیرایی:

اطاعت از رهبر را سرلوحه کار خود قرار دهید

اطاعت از رهبر را سرلوحه کار خود قرار دهید

به گزارش سراج24، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید خدابخش بحیرایی:

رب الشهدا و صدیقین

درود و سلام آقا به امام زمان(عج)  و درود و سلام بر رهبر کبیر انقلاب اسلامی، خمینی بت‌شکن و سلام به ارواح پاک طیبه شهدا از صدر اسلام تا کنون که با ریختن خون مطهر خود درخت اسلام را آبیاری کردند و پیروزند تا پرچم انقلاب اسلامی را در سراسر گیتی به اهتزاز در آوردند و طاغوتیان زمان را به زباله‌دان تاریخ بسپارند.

ای مادر مهربانم از شما حلالیت می‌طلبم و از اینکه نتوانستم به شما خدمت کنم معذرت می‌خواهم، از شما تقاضا دارم پیرو خط حضرت زینب(س) باشید، اگر من به افتخار شهادت نائل شدم مبادا گریه و زاری کنید که دشمنان انقلاب اسلامی شاد خواهد شد. صبر و حوصله داشته باشید که همین صبوری شما مشت محکمی بر دهن یاوه‌گویان خواهد بود.

ای همسر وفادارم شما در زندگی مشترکی که داشتیم خیلی زحمت کشیدید و بی‌اندازه صبور بودید مرا حلال کنید؛ فرزندم را به شما می‌‌سپارم.

عزیزان این خط امام عزیز را تا پیروزی نهایی ادامه دهید و بدانید شهادت راه و سیره امامان ما بوده است؛ پشتیبان رهبر باشید، تقوی و اطاعت از رهبر کبیر انقلاب اسلامی را سرلوحه کارهای خود قرار دهید.

اخبار مرتبط

اولین یادواره شهید سید علیرضا ستاری برگزار می‌شود

زندگینامه شهید مهدی باکری + خاطرات

سریال جدید اوج به زودی کلید می‌خورد/ «غربت» درباره شهید بروجردی

0 نظر

ارسال نظر

capcha