رونمایی از مستند آیت‌الله حائری شیرازی در شبکه مستند

رونمایی از مستند آیت‌الله حائری شیرازی در شبکه مستند

به گزارش سراج24، به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم مستند «با من نگاه کن» روایتی از زندگینامه و آثار آیت‌الله حائری شیرازی، امام جمعه سابق شیراز است که در آذرماه سال ۱۳۹۶ به دیدار حق شتافت. در این فیلم مستند با بسیاری از چهره‌های سرشناس سیاسی و حوزوی گفتگو شده و آنان از ویژگی‌ها و فعالیت‌های آیت‌الله حائری شیرازی صحبت کردند.

آیت‌الله محی‌الدین حائری شیرازی عضو مجلس خبرگان و امام جمعه سابق شیراز است. او از جمله شاگردان امام خمینی (ره) به شمار می‌رود و در نزد استادانی همچون آیت‌الله سیدمحمد محقق داماد و آیت‌الله محمدعلی اراکی درس خوانده است. از او بیش از ۲۰ عنوان کتاب به چاپ رسیده است.

این مستند که ۳۰ دی ماه در شیراز رونمایی شد، در اولین اکران تلویزیونی به شبکه مستند آمده و به مناسبت سومین سالروز درگذشت او در برنامه «به اضافه مستند» رونمایی خواهد شد.

در این قسمت و پس از پخش مستند، میز کارشناسی برنامه با حضور حجت‌الاسلام خسروپناه استاد حوزه و دانشگاه و محمدرضا کریمی‌راد مستندساز برگزار می‌شود و موضوع این فیلم مستند مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. این قسمت از برنامه «به اضافه مستند» روز سه‌شنبه ۲ دی ساعت ۲۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه ۳ دی ساعت ۹ و جمعه ۵ دی ساعت ۱۴ است.

اخبار مرتبط

مجموعه مستند «فرجام، تنهایی» نگاهی به جمعیت تاریخ معاصر

اسامی داوران بخش مسابقه اختتامیه یازدهمین جشنواره عمار اعلام شد

مردم از لحظه شنیدن خبر شهادت «سردار» می‌گویند

0 نظر

ارسال نظر

capcha