معرفی داوران مسابقه عکس تئاتر جشنواره تئاتر فجر

معرفی داوران مسابقه عکس تئاتر جشنواره تئاتر فجر

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی جشنواره، داوران مسابقه عکس تئاتر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند. محمد ژیان، سیامک زمردی مطلق و رضا معطریان هیات داوران مسابقه عکس تئاتر این دوره از جشنواره را تشکیل می‌دهند.

محمد ژیان

محمد ژیان متولد ۱۳۳۰ از عکاسان تئاتر و تلویزیون و برادر زنده یاد رضا ژیان است و سابقه عکاسی از نمایش‎های «لطایف عبید زاکانی» اسماعیل خلج، «مستانه»، «آتراکسیون+مرگ» و «دوستان با محبت » به کارگردانی رضا ژیان، «شنبه هفتم» سیاوش طهمورث و سریال‌های «زیر بازارچه» و «نقد و نسیه» ساخته رضا ژیان و ... را در کارنامه کاری خود دارد.

سیامک زمردی مطلق

سیامک زمردی مطلق متولد ۱۳۳۷ در تهران عکاس سینما و تئاتر است. وی عکاسی تئاتر را از سال ۶۷ با نمایش «مده آ» به کارگردانی قطب الدین صادقی آغاز کرده و عضویت و هیات موسس و ریاست انجمن عکاسان خانه تئاتر، مسئولیت بخش مسابقه عکس تئاتر جشنواره تئاتر فجر در ادوار مختلف، عضویت انجمن عکاسان خانه سینما و عضویت شورای مرکزی انجمن عکاسان خانه سینما را برعهده داشته، جوایز متعددی را از آن خود کرده است و سابقه برگزاری نمایش های انفرادی و گروهی را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد.

رضا معطریان

رضا معطریان متولد ۱۳۴۸ در مشهد عکاس تئاتر و خبری است. او علاوه بر عکاسی از تئاتر، سابقه دبیری عکس روزنامه‌های مختلف، دبیری بخش مسابقه و نمایشگاه عکس سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر، داوری دومین دوره عکس سال مطبوعاتی ایران و ششمین جایزه عکس شید و ... را برعهده داشته است.

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین  مسافر آستانه بهمن ۹۹ برگزار می شود. نشانی سایت جشنواره www.fitf.ir است.

اخبار مرتبط

جزئیات اختتامیه «تئاتر فجر» اعلام شد

هیأت داوران چهارمین جشنواره فیلم ایثار انتخاب و معرفی شدند

بنیاد شهید با «تئاتر فجر» همکاری می کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha