مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه ای ابوذر گلستان تمدید شد

مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه ای ابوذر گلستان تمدید شد

به گزارش سراج24، مهلت شرکت در جشنواره رسانه ای ابوذر گلستان که تا پیش از این ۳۰ آذرماه اعلام شده بود بنا به درخواست جمعی از خبرنگاران استان و با توجه به شرایط کنونی استان و شیوع ویروس کرونا به مدت ۱۰ روز دیگر یعنی تا چهارشنبه (۱۰ دی) تمدید شد.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان گلستان صبح دوشنبه ضمن گرامیداشت میلاد حضرت زینب کبری (س) از تمدید مهلت ارسال آثار به ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان گلستان تا دهم دی ماه خبر داد.

میثم قرائی افزود: ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با عنوان کلی گلستان در مسیر تحول به منظور توسعه، تعمیق و نهادینه سازی گفتمان انقلاب اسلامی و تولید محتوای بومی و اثربخش و تحول آفرین و ایجاد رقابت سالم در بین اهالی قلم و اصحاب رسانه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تلاش می شود اختتامیه جشنواره تا پایان دی ماه سال جاری برگزار شود، اضافه کرد: هر متقاضی می‌تواند تا سقف سه اثر در هر موضوع و حداکثر ۱۰ اثر را در قالب‌های گوناگون جشنواره ارائه دهد و در صورت ارسال آثار بیشتر، دبیرخانه جشنواره آثار دریافتی را به صورت تصادفی انتخاب و بقیه را حذف خواهد کرد.

قرائی اشاره کرد تاکنون بیشتر از ۴۰۰ اثر به دبیرخانه ششمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر ارسال شده که این تعداد در حال افزایش است.

اهالی رسانه استان گلستان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار خود در محورهای اعلامی از طریق پایگاه جشنواره اقدام کنند.

اخبار مرتبط

استقرار 210 گروه بسیجی جهت مقابله با کرونا در شمال غرب شیراز

جمع‌آوری تریاژ صحرایی از محوطه بیمارستان امام حسن (ع) بجنورد

وضعیت نابسامان یکی از مراکز درمان کرونا در حاشیه شهر مشهد و سکوت مسئولان!

0 نظر

ارسال نظر

capcha