خلاقیت یک آموزگار در تبریک روز پرستار با ترویج فرهنگ در خانه ماندن

خلاقیت یک آموزگار در تبریک روز پرستار با ترویج فرهنگ در خانه ماندن

به گزارش سراج24، معلم پایه دوم دبستان شاهد شهید حقدوست شهرستان ابرکوه به دفاع از مدافعان سلامت و با هدف شناساندن زحمات بی‌دریغ پرستاران، امروز در کلاس مجازی با بیان داستانی از رشادت حضرت زینب(س) در کربلا و ارائه توضیحاتی از انسانیت و بزرگ‌مردی پرستاران نمونه کشور، از دانش‌آموزان خواست تا با یک نقاشی شب یلدا و روز پرستار را به همه مدافعان سلامت تبریک بگویند.

مریم عابدین پور اظهار کرد: این نقاشی‌ها در کلاس مجازی امروز باهدف همراهی و همدلی با کادر درمان در شب یلدا برای در خانه ماندن و پرهیز از برگزاری مهمانی و دورهمی ها جهت جلوگیری از اوج‌گیری مجدد ویروس کرونا، با عنوان «شب یلدا در خانه می‌مانیم» طراحی شد.

وی افزود: ما تلاش کردیم در برگزاری این کلاس نقاشی شرایط و کار سخت و پر مشقت کادر درمان طی ۱۱ ماه اخیر در خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی را به دانش آموزان تفهیم کرده و به نوعی فرهنگ در خانه ماندن را ترویج کنیم.

این آموزگار ادامه داد: دانش آموزان هر ساله با حضور در بیمارستان و تقدیم شاخه‌های گل به پرستاران از آنان تجلیل می‌کردند؛ اما در شرایط فعلی و به دلیل رعایت اصول بهداشتی مراتب قدردانی خود را با کشیدن این نقاشی‌ها و ارسال آن از طریق فضای مجازی برای کادر درمان و والدینی که در این عرصه شاغل هستند، اعلام کردند.

اخبار مرتبط

خلاقیت تاکسیران تهرانی برای مسافرین + عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha