روش و منش شهید سلیمانی به یک مکتب و مدل تبدیل شده است

 روش و منش شهید سلیمانی به یک مکتب و مدل تبدیل شده است

به گزارش سراج24، آیت الله علی خاتمی ظهر یکشنبه در مراسم رونمایی از پوستر نخستین جشنواره فرهنگی، هنری ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری زنجان، با بیان اینکه زندگی تعطیل نیست، گفت: به خاطر بیماری کرونا سبک زندگی تغییر یافته است.

وی اظهار کرد: در این شرایط توجه بیشتر به مسائل بهداشتی به خصوص پروتکل‌های بهداشتی مرتبط با کرونا ضروری است.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان، به برنامه‌های معاونت شهرداری در برگزاری ورزش صبحگاهی پیش از همه گیری کرونا اشاره کرد و گفت: یکی از اقدامات خوب قبل از شیوع کرونا برگزاری ورزش صحبگاهی در پارک‌های شهر بود.

خاتمی تاکید کرد: پارک‌های بانوان که در مناطق شهری ایجاد شد کارخوبی است که امیدواریم به ورزش‌های محلی توجه بیشتری شود و پیش از این هر سال یکبار پیاده روی خانوادگی در استان برگزار می‌شد که حرکت بسیار خوبی بود.

وی افزود: یکی از اقدامات خوب شهرداری انتخاب شهروند نمونه است و دراین میان نهادینه کردن سبک زندگی صحیح به بحث‌های تئوریک نیاز دارد.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان، ابراز داشت: سازمان فرهنگ شهرداری با اقدامات لازم در این راستا به گسترش فرهنگ کمک کرده که می‌توان این مهم را با روش‌های مختلفی و بهره گیری از ظرفیت ارگان‌های دیگر انجام داد.

خاتمی با بیان اینکه همکاری‌های مردم به کاهش فوتی‌های ناشی از کرونا در استان و کشور منجر شده است، افزود: ریشه کنی کرونا به رفتار مردم بستگی دارد.

وی به ویژگی‌های شهید سردار قاسم سلیمانی اشاره کرد و افزود: ایمان، تدبیر، روحیه جهاد و شهادت، اخلاص و خودباوری از دیگر ویژگی‌هایی بود که این شخصیت را درتاریخ کشورمان ممتاز کرد.

نماینده ولی فقیه دراستان زنجان، گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری روش و منش شهید سلیمانی به یک مکتب، الگو و مدل تبدیل شده است.

اخبار مرتبط

روحانیون در طرح شهید سلیمانی حضور پررنگی دارند

رزمایش شهید سلیمانی در استان اردبیل آغاز شد

تنها راه نجات دفاع از مبارزات حق، الهام از مکتب امام حسین(ع) است

0 نظر

ارسال نظر

capcha