کارگاه مجازی تولید محتوای موبایلی برگزار می‌شود

 کارگاه مجازی تولید محتوای موبایلی برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، سید محمود پورعباس با اشاره به اهمیت تولید محتوا در فضای مجازی اظهار کرد: نهضت تولید محتوای فضای مجازی و بهره گیری از آن برای انتقال مفاهیم و ارزش‌های اسلامی انقلابی ضروری است.

وی افزود: امروزه مساله فضای مجازی و رسانه، حجم انبوهی از اطلاعات را در اختیار مردم قرار می‌دهد به گونه‌ای که گاهی قدرت انتخاب را از فرد می‌گیرد و به صورت مستقیم و غیر مستقیم تاثیرش را بر ذهن و اندیشه مخاطب می‌گذارد بر این اساس رهبر معظم انقلاب به عنوان دیده بان نظام جمهوری اسلامی و شخصیتی که با بینش مثال زدنی شأن همه تحولات در تمامی حوزه‌ها را رصد می‌کنند مساله اهمیت فضای مجازی را مطرح کردند.

مسئول رسانه و فضای مجازی بسیج دانشجویی استان قزوین عنوان کرد: تولید محتوای دیجیتالی یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین نیازهای فعالان انقلابی شبکه‌های اجتماعی برای حضور مؤثرتر در فضای مجازی است. با استفاده از محتوای چشمگیر می‌توان مفاهیم و ارزش‌های اسلامی و انقلابی را گسترش داد.

این مسؤول با اشاره به برگزاری اولین دوره کارگاه آموزشی تولید محتوای دیجیتال با استفاده از نرم افزارهای موبایلی گفت: به علت شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مراکز آموزشی در کشور، اولین کارگاه آموزشی تولید محتوای دیجیتالی ویژه نرم افزارهای موبایل به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: شرکت در این کارگاه آموزشی به پیش نیاز علمی یا تخصص و دانش فنی احتیاج ندارد و تمامی افراد با هر مقدار دانش و مهارت می‌توانند از این کارگاه آموزشی بهره مند شوند.

پورعباس بیان کرد: این دوره با همکاری مجموعه شمسا استان قزوین و باحضور اساتید تولید محتوا از روز دوشنبه اول دی ماه آغاز می‌شود و مباحث تصویرنوشته و پوستر، کلیپ و اکولایزر، استوری موشن، تصویربرداری و تدوین ارائه می‌شود.

وی اضافه کرد: شرکت در کارگاه کاملاً رایگان و به صورت تعاملی همراه با تمرین و پروژه محور است و هرشب رأس ساعت ۲۰ آغاز می‌شود.

پورعباس در پایان با اشاره به برنامه‌های بسیج دانشجویی استان قزوین در تولید محتوای دیجیتالی و انتشار آن در فضای مجازی گفت: در این راستا دانشجویان بسیجی استان به کمک مرکز فضای مجازی بسیج دانشجویی استان بیش از ۹۰ عنوان تولید محتوای دیجیتال در قالب‌های موشن گرافیک، کلیپ، پوستر و … داشته است و یکسری کارها در زمینه سواد رسانه‌ای نیز در حال طراحی است.

اخبار مرتبط

اولین دوره جشنواره تولید محتوای دانش‌آموزی در خراسان شمالی برگزار شد

دوره آنلاین تولید محتوا دینی در فضای مجازی

فراخوان مسابقه تولید محتوا با موضوع آسیب‌های خانواده در فضای مجازی

0 نظر

ارسال نظر

capcha